• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 clon yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 clon yardım

slm arkadaşlar benim cihazım next 2000 cx süper plus elektirikler giti geldi
    ve cihazın ön panelinde clon yazdı dükana getirdim yazılım atım olmadı değişik tarihli yazılımlar atım yinede olmadı en sonunda tamirciye getirdim flası yazdırdılar yinede olmadı şimdi cihazım yanımda ne yapmam lazım ustalar lütfen yardım edin saygılar

arkadaşım daha hayatımda hiç bu cihazın clonu görmedim

boot menüden yazılımı atmayı dene

Yorum yap

boot menüden yazılım atım olmadı flash yazdırdım olmadı başka çaresi yokmu

Yorum yap

bu forumda mod yokmu yardım edecek kimse yokmu?

Yorum yap

Super Plus serisinde Flash koruması vardır. Bu yüzden müdahale edemezsiniz, servise götürmeniz gerekir.

Ayrıca forumda yazılan her yazıya illaki yöneticiler cevap verecek diye bir kural yok. Konu hakkında bilgisi olan her kişi fikrini yazabilir.

Yorum yap

arkadaşım clon yazan bir kaç next süper seri elime ulaştı benim elime gelenlerde sıvı teması vardı işlemci altında sıvı olursa bu yazıyı yazıyor bilgin olsun
            ben servisime temizletip boot attım düzeldi biraz sıcak hava herşeyi çözer

Yorum yap

tşk kardeşim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X