• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D de Wireless Kablosuz Bağlantı Nasıl Yapılır

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Machina 3D de Wireless Kablosuz Bağlantı Nasıl Yapılır

Kablosuz wifi aparatı takıyoruz cihaz arkadan powerden kapalıyken takmak gerekebilir bazen açıkkan tanımayabilir wifi aparatı cihaz menude Wifi aparatı takıldı diye yazar uyumlu bi modelse Menu KURULUM İnternet ayarlarına giriyoruz Kaynaktan sol tuşla Wireless ı seçiyoruz tarıyor ve kablosuz bağlantıları buluyor Wifi Kaynak Listesi satırında bulduğu wifileri altalta diziyor ordan birini seçiyoruz ve Şifreli ise şifre satırında ok ye basıp açılan sanal klavyeden şifresini yazıyoruz kaydet deyip çıkıyoruz ve kırmızı tuşa basıp kaydet diyoruz uygulanıyor mesajı çıkıyor bekliyoruz eğer şifre yanlış veya wifi uyumsuz ise hata yazar uyumlu ise onaylandı yazar ve nete bağlandınız demektir..

Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

wifiden her çıktığımda kabloluya geçiyor digium önerdiği airties aldım. wifi görüyor şifreyi giriyorum kaydet yapıyorum cihaz açılıp kapanıyor. ama yine kabloluya dönüyor
    next machina 3d

Yorum yap

Kabloyu sök arkadan.
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

hangi kabloyu hocam takılı kablo yok ki cihazı arkadan kapattım açtım. fişini çektim olmadı.
        next machina 3d

Yorum yap

nextin kendi wi-fi aparatı var onu kullanın o iyidir diğeri ise ilginç her on off da kabloluya geçmemesi için yazılımda düzeltme yapılmalı ozaman.
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

next wifiyle internet baglantısın da hep hata veriyor.hata nedir acaba modem dem kaynaklanabilir mi yuzde 83 çekim var.

Yorum yap

Nextin ralink wifisi ile sorun olmaması lazım başka bir hata vardır.

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

lebtopta wifi çalışıyor.machınada baglanıyor hata mesajı veriyor.modem zyxel-vxup

Yorum yap

İnternet ayarlarından gir epg tuşuna basıp
                  Bağlantı ayarlarını sifirlayip tekrar dene
                  Eğer öyledé bağlanmasa
                  WiFi ayarlarından gorunulugunu
                  Açık yap öyle dene demek istediğim
                  Modeminde şifre olmasın saygilar

Yorum yap

ustam android telefondan wifi paylasimi yapiyorum teldeki wifi ilede machina 3 d nete baglama sansimiz varmi varsa hangi adimlari izlememiz gerek elimde tp link 727 n var uyumlu ama su an icin sadece cebimdeki internetle paylasim yapabilir.Tekrardan ilginize tessekurler... )) TP LİNK 727 N CİHAZİM GORUYOR sifremide giriyorum ama hata diyor hep neden acaba ((( ustalar bir el atarsa cepten machina 3 d baglanan varmi arkadaslar???:aaa:
                    Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Ustalar bugun tatildemi yavvv kimse gormedimi yoksaa nete baglanamiyorum tp linki goruyor ama ama baglanmiyor hep hata veriyor neden acabaa huu abiler ustalar kardesler.. Bizde neten izleyelim telden dagitiyorum neti eve bunun yuzunden olabilirmi acaba?

Yorum yap

telden iletiğin neti başka elektronik cihazlar bağlanıyomu usb wirelesten
                        ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                        Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                        Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                        MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                        Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                        Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                        Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı
                          telden iletiğin neti başka elektronik cihazlar bağlanıyomu usb wirelesten
                          Evet pc baglaniyor ama machina 3 d goruyor ama AMA UBS DEN DEGİL NORMAL WİFİ OLARAK , baglanmiyor, hata diyor.. acaba yanlis islemi yapiyorum bana adim adim anlatma yada bilgi alma sansimiz varmi bir yerde yanlismi yapiyorum anlamadim kii ))) TP-LINK TL-WN727N (V3) GORUYOR sifremi giriyorum ama hata diyor nedense

Yorum yap

İnternet ayarlarından gir epg tuşuna basıp
                            Bağlantı ayarlarını sifirlayip tekrar dene
                            bazen bendede wreles te modem görüyor ama bağlanamıyor böyle yapınca bağlanıyor
                            belki sendede olabilir denemekte fayda var

Yorum yap

denedim ustam ama malesef hata diyor kac kere denedim ama wifiyi goruyor sifreyi giriyorum hata diyor acaba yanlis islemi yapiyorum anlamadim kii

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X