• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 x plus reset atıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 x plus reset atıyor

cihazımda 614 p yazılımı mevcut, pc link 2.2 ile com1 bağlantısı kurmaya çalıştığımda hata veriyor ve cihazım kendi kendine reset atıyor softcam atamadım, her yapmaya çalıştıgımda reset atıyor ve kanalları yenıden taratmak zorunda bırakıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim saygılarımla
    NEXT VE AYYILDIZIM HER ZAMAN KALBİMDESİN

1- Softcam atmanız için önce cihazı Stand bye konumuna almanız gerekir.
    2- Atmaya çalıştığınız dosya kullandığınız cihaza uygun olmayabilir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1- Softcam atmanız için önce cihazı Stand bye konumuna almanız gerekir.
      2- Atmaya çalıştığınız dosya kullandığınız cihaza uygun olmayabilir.
      tasarım hocam soyle soyleyım o zaman stand by konumuna alıyorum pc link i acıyorum çekic işareti olan yere tıklayıp com 1 i seçtigimde tamam dedikten sonra tamama tıkladıgımda hata veriyor ve resetleniyor softcam o yüzden atamıyorum bir önceki mesajda yalnış telafuz ettim sanırım

Yorum yap

alican983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tasarım hocam soyle soyleyım o zaman stand by konumuna alıyorum pc link i acıyorum çekic işareti olan yere tıklayıp com 1 i seçtigimde tamam dedikten sonra baglantı yarıya kadar dolduktan sonra hata veriyor ve resetleniyor softcam o yüzden atamıyorum bir önceki mesajda yalnış telafuz ettim sanırım

Yorum yap

alican983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım hocam soyle soyleyım o zaman stand by konumuna alıyorum pc link i acıyorum çekic işareti olan yere tıklayıp com 1 i seçtigimde tamam dedikten sonra tamama tıkladıgımda hata veriyor ve resetleniyor softcam o yüzden atamıyorum bir önceki mesajda yalnış telafuz ettim sanırım
          Çekiçten değil, direk Yeşil Anahtar işaretinden yüklemeye çalış. Bağlantı kurmak istediğinde zaten Com Ayarları geliyor. Bu arada PC'de çalışan antivirüs programın varsa önce bunu kapat.

Kolay gelsin.

Yorum yap

merhaba aynı sorun bende de oldu.yıllardır kullanıyorum.rs le bağlantı kuramıyorum.denilen herşeyi yaptım.cihaz bozulmuş olabilir mi?teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X