• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil yardı beko 520d cı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil yardı beko 520d cı

meraba arkadaşlar.ben forumda yeniyim.birazda acemiyim.elimde beko 520 d cı model uydu alıcısı var.ben burda yeni çıkan kanalları izlemek istiyorum. örneğin:yeni asır tv,kanal 35 vs.elimde kanalın parametreleri var ama nasıl giriceğimi bilmiyorum.yada bu uydu alıcıdatarama yok.bu konuda yardımcı olurmusunuz?

yahu ustalar yokmu bu işten anlayan biri?

Yorum yap

..................

Yorum yap

smartkamil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        meraba arkadaşlar.ben forumda yeniyim.birazda acemiyim.elimde beko 520 d cı model uydu alıcısı var.ben burda yeni çıkan kanalları izlemek istiyorum. örneğin:yeni asır tv,kanal 35 vs.elimde kanalın parametreleri var ama nasıl giriceğimi bilmiyorum.yada bu uydu alıcıdatarama yok.bu konuda yardımcı olurmusunuz?
        :help:

Yorum yap

bide bişey daha sorucam bu uydu için en son yazılım hangi tarihte çıktı?

Yorum yap

Lütfen Konu Başlığını Kurallara Uygun Açınız.

Yorum yap

arkadasım menu den kanal arama-manuael aramaya gıreceksın burada frekans ve sembol oranları ekleyıp tarama yapacaksın veya en kolayı rs232 kablon varsa ust baslıkta fıkotr74 ustanın verdıgı settingler bolumundekı hazır kanal lıstelerını indirecek ve cıhaza yukleyeceksın buda olmadı tum tp lerı teker teker sıl manuel aramada 11962--3333 v frekansı gırıp tarama yap kanal bulunduktan sonra otomatık aramayı baslat tum kanallar otomatık olarak bulsun

Yorum yap

smartkamil Nickli Üyeden Alıntı
                bide bişey daha sorucam bu uydu için en son yazılım hangi tarihte çıktı?
                dostum sizin cihazınızı goldmaster 9400 cı juno yazılım atarak dönüştürebilirsiniz son yazımı ise 27-09-2008 araştırıp deneyebilirsiniz eğer yalnız kanallarla ilgili sorun var ise menu+kurulum+türksatı silip yeniden uydu eklemeden türksat 2/3A kaydederek 11962 v 3333 netvork açık yaparak taratın kanalların hepsi bulunur
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

en iyisi türksattaki bütün tp sil,sonra tp aramaya 11962 v 3333 yaz ve arama yap nit aramayı açık olsun.mevcut türsatta yayın yapan kanallarhepsi geliyor.arçelik 520 cı denenmiştir.

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dostum sizin cihazınızı goldmaster 9400 cı juno yazılım atarak dönüştürebilirsiniz son yazımı ise 27-09-2008 araştırıp deneyebilirsiniz eğer yalnız kanallarla ilgili sorun var ise menu+kurulum+türksatı silip yeniden uydu eklemeden türksat 2/3A kaydederek 11962 v 3333 netvork açık yaparak taratın kanalların hepsi bulunur
                    Beko520 goldmastere dönüşmez sadece beko&arçelik 500cı lar için geçerlidir dönüştürmek

Yorum yap

hepinize çok tsk ederim yardımlarınız için türksatı çözdüm.11962 v 3333 yazdım bütün turksat kanalları buldu.peki hotbirdü nasıl bulucam.onunda varmıdır böyle otomatik tarama frekansı? 11158 v 27500 girdim ama hiç kanal bulmadı

Yorum yap

hepinize çok tsk ederim yardımlarınız için türksatı çözdüm.11962 v 3333 yazdım bütün turksat kanalları buldu.peki hotbirdü nasıl bulucam.onunda varmıdır böyle otomatik tarama frekansı? 11158 v 27500 girdim ama hiç kanal bulmadı
                        10719 v 27500
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

12719 27500 v yi gir

Yorum yap

bazı cihazlarda 12539 H 27500 frekansını tarattığım zaman kanalların tamımını buluyordu ama arçelikte hiç denemedim.

Yorum yap

ustalar denemediğim yöntem kalmadı.hotbirdü bi türlü çözemedim.hatta kör taramayıda geçtim.transponderları teker teker girmeme rağmen sadece 15-20 kanal buldu.neden olabilir?yokmudur bunun bi çözümü?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X