• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

com1 com2 calışmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• com1 com2 calışmıyor

com1 com2 calışmıyor tekrar format attık birsey deyişmedi neyden kaynaklanabilir
    AYBERK ELEKTRONİK

- Anakartın güncel chipset driverlerinin + windows sp2 yüklü olup olmadığını kontrol et.

- Bios'tan com'port ayarları varsa kontrol et.

- Hepsi mevcut ve normalse anakartta donanımsal bir sorun olabilir.

Yorum yap

her şey yüklü com ayarları yapıldı olmadı sadece com girişleri deyiştirilse olurmu yoksa ana kartımı deyiştirsek ... burası ada ha deyince hiçbirşey olmuyor ilginiz için teşekkür ederim
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

servive pack2 ve virüs programları com bağlantısı bloke ediliyor.....

com bağlantısının anakarttan hariç olursa sorun çözülür.....
        Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

sp2 com'u etkilemez xp prof + sp2 'li makinada 5 tane com port kullanıyorum. bir tanesi onboard diğer 4'ü PCI-com port çoklayıcı sorunsuz.. PCI com çoklayıcı takılarak ta kullanılabilir..

Yorum yap

bilgisayarcıya aradım usb +com cevirici olarak istedim bana istersen ana kart yolluyayım ama pcı com port coklayıcı takılarak düzeleceni söyledi bügün parca gelecek işallah olur bütün işlerim aksadı ... cok teşekkür ederim beni yanlız bırakmadınız
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Merhaba,

PCI COM port coklayıcı kullanarak sorun çözülmüştür. Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X