• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextkey 8800s acil yadım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextkey 8800s acil yadım

dunkes: arkadaşlar nextkey 8800s model cihazımız var bu cihaz hangi cihazlarla uyumlu
    yardımlarınızı bekliyorum.cihazın sorunu çalışırken gitmiş şu an cihaz boot yazıp displeyde 0 çıkıyor ve kırmızıışık yanıyor öylece kalıyor.

digimen25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dunkes: arkadaşlar nextkey 8800s model cihazımız var bu cihaz hangi cihazlarla uyumlu
    yardımlarınızı bekliyorum.cihazın sorunu çalışırken gitmiş şu an cihaz boot yazıp displeyde 0 çıkıyor ve kırmızıışık yanıyor öylece kalıyor.
    loader ile hazır kanal listesini yükleyin düzelecektir yükleyiciden kanalları yükle sec foktory datayı sec ac tıkla ve cihazı fişe tak good yazısı çıkana kadar bekle bu kadar

hazır kanal listesi yükleyin günceldir
    factory_data.txt_turksat_hotbirt

Yorum yap

ustam loader bulamadım. Bu aletin loader'ini nasıl bulabiliriz? yardımcı olursanız çok memnun olurum

Yorum yap

FTLINK41buradan alabilirsin

Yorum yap

ustam emeğine ve bilgine sağlık cihaz düzeldi teşekkürler.çok sağol

Yorum yap

dostum elımde aynı cıhazdan var aynı sorun ekranda sagdece good yazıyor ve bıraz zaman sonra stdanby gecıyor ---- yazıyor yukarda veılenlerın aynısını yapdım dosyayıda gonderdım yalnız yazılımı alımıyor ve aynı sorun devam edıyor yardıcı olursanız sevınırım
            BY_CR!M!NAL

Yorum yap

acıl yardım..
              BY_CR!M!NAL

Yorum yap

cihazının tam modeli nedir

Yorum yap

nextkey s8800 hala duzelmedı..
                  BY_CR!M!NAL

Yorum yap

dostum yazılım atarsan duzelır next *** cıhazı arkasında veya altında tek etıket mı var 2 etıket mı var tek etıket ıse next *** s8800cı yazılımı 2 etıket varsa ıse s8800a cı yazılımı atman lazım yazılımı ve yukleme loaderı www.depo.gen.tr alabılırsınhttp://www.depo.gen.tr/index.php?PHPSESSID=9c32a44727&direction=0&order=& directory=RECEIVER_SOFTWARE/NEXTKEY verdıgım lınkı kopyala yapıskın ınternet adres cubuguna next *** yazılımı ve yukleme laoderı bulursun

Yorum yap

arkadaşlar factory data kanal listesini güncellerseniz sevinirim next ***

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X