• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra ve digiturk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra ve digiturk

mach1 hocam modüllü dt üyesiyim 12 aralık yazılımını attıktan sonra cihaza bişeyler oldu şu anda kullanamıyorum acaba yazılımla ilgili birşeymi yardımcı olursan sevinirim malum lig başlıyor saygılar
    chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mach1 hocam modüllü dt üyesiyim 12 aralık yazılımını attıktan sonra cihaza bişeyler oldu şu anda kullanamıyorum acaba yazılımla ilgili birşeymi yardımcı olursan sevinirim malum lig başlıyor saygılar
    29 aralık yazılımını yükleyin bende modüllü dt kullanıyorum sorun yok ;
    saygılar

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      29 aralık yazılımını yükleyin bende modüllü dt kullanıyorum sorun yok ;
      saygılar
      pardon zaten 29 aralık yazılımı yüklü yanlış yazmışım mach1 hocam bir yardım et cimbomumu seyredeyim yaw
      chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

29/12 bendede yüklü modüllü DigiTurk üyesim sorun yok.
        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

bende dt üyeiyim ama modullü değil kartım direk 9000 ultraya takılı sorunsuz izliorum.....

Yorum yap

dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            pardon zaten 29 aralık yazılımı yüklü yanlış yazmışım mach1 hocam bir yardım et cimbomumu seyredeyim yaw
            cihazı resetleyip tekrar 29 aralık yazılımını yükleyin ve yadek kanal listesi yüklemeden yeniden kanal taratması yapın bakalım önemli bir sorun yoksa düzelmesi gerekir ;
            saygılar

Yorum yap

Ben gömülüde kullanıyorum modulsuz sorun yok ama ligtv üyesi değilim sinema paketi çalışıyor ultrada..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam bunlar irdetoya geçene kadar bir sorun yoktu ondan sonra gitti ilgilenirsen sevinirim saygılar

Yorum yap

29 yazılım yüklü lig üyesiyim sorun yok
                  xxx_Dream

Yorum yap

lig tv uyesiyim sorun yok

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

bendede 900xcam ultra var 29 aralık yazılımı yüklü. dt üyesiyim hem kendi modülü ile hemde sade kartla cihazın kendi modülü ile rahat izlene biliyor. bir sorun yok

Yorum yap

sorunu hallettim dostlar bir reset herşey eski haline döndü teşekkürler

Yorum yap

dt yi ultra ile aynı anda kullanamazsınız ....dt yi izlemek için 2006 yazıp ekrana gelen pencereden newcamd2 yaptıysanız dt kanalının üzerine gelin 2006 yazın newcamd2 yi devre dışı yapın ozaman yasal üyesi olduğunuz tüm dt kanalları açılır....ben süper paket üyesiyim dt yi next gömülüde kullanıyorum dt yi açmadığı zaman newcamd2 nin yerine devredışı yı seçiyorum ozaman açıyor....bence newcamd2 dt yi ve d+ yı kesiyor devredışı derseniz 2 paketide izlersiniz....slmlar...

Yorum yap

skywalker12xyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            dt yi ultra ile aynı anda kullanamazsınız ....dt yi izlemek için 2006 yazıp ekrana gelen pencereden newcamd2 yaptıysanız dt kanalının üzerine gelin 2006 yazın newcamd2 yi devre dışı yapın ozaman yasal üyesi olduğunuz tüm dt kanalları açılır....ben süper paket üyesiyim dt yi next gömülüde kullanıyorum dt yi açmadığı zaman newcamd2 nin yerine devredışı yı seçiyorum ozaman açıyor....bence newcamd2 dt yi ve d+ yı kesiyor devredışı derseniz 2 paketide izlersiniz....slmlar...
                            düzeltme yapayım biraz dt izleyemezsiniz diye bir durum yok modül ile dt newcamd açıkkende izlenir sadece newcamd açıkken kart gömülüsü devre dışı kalır dt ile ilgisi yok yani newcamd açıkken emu ve kart gömülüsü devre dışı olduğu için aynı anda çalışmazlar ;

sevgiler..

Yorum yap

sayın powerby benimde anlatmak istediğim bu newcamd2 açıkken dt kanalına gelince açmıyor devredışını seçince açıyor yalnız newcamd2 açıkken emu çalışıyor newcamd2 ile emu bende uyum içinde sadece dt göstermiyorda bende açamayan arkadaşlara yol göstermek açısından kendi deneyimlerimi faydası olur diye yazdım....slmlar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X