• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS YAZILIMLARI İlE İLGİLİ @DOKTOR'UN AÇIKLAMASI

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acelesi varsa gidip, yasal yoldan Tps'e abone olur, sorunsuz izler. Acelesi yoksa herkes gibi o arkadaş ta beklemesini öğrenir.
    Ayrıca nasıl yazı yazılması gerektiğini kimseden öğrenecek değilim. Kimsenin aklına da ihtiyacım yok.
    Hocam
    Hatayı hata ile telafi etmeye çalışmayın.
    Orada arkadaşla resmen dalga geçmişsiniz.
    Şimdi aynı şeyi yapılan eleştiriye tahammülsüzlükle banada yapıyorsunuz.
    "Kimsenin aklına da ihtiyacım yok"diyorsunuz.
    Kimsenin aklına ihtiyacı olmayan kimse de yoktur.
    Doğru olsaydı bu forumda "KİMSE" olmazdı.

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Artık yazılanlara bakılacak olursa TPS de gidecek olduğu için çıkıp çanağı THOR a çevirdim.
      şimdi artık dert kalmadı yok yazılım gelecek yok şu olacak belgeselse belgesel Adultsa o da
      var müzik te var çizgi filmde var ne yapalım tedbirimizi almamız gerekiyor. Zaten yazılım verilseydi dün verilirdi.Sağlık olsun.Yalnız NEXT teki bu durgunluk hiç hayra alamet değil.!
      Bu arada Sn ÜSTATLARIMIZ: MACH 1 ve DOKTORUMA her şeye rağmen bizler için verdikleri destek ve EMEKLERİ İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNAR ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR
      TEMENNİ EDERİM.) Saygılar...
      ( Benim düşüncem olmakla beraber ki yanlış anlaşılmasın bir NEXT fanatiği olarak yazıyorum
      ŞİRKET POLİTİKALARI biraz durumu sarstı gibi geldi bana.)
      İYİKİ SİZLER VARSINIZ ÜSTATLAR ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN.:efferin::sagol::bravo:
      bu uydudaki yer alan kanalların çoğu neredeyse hepsi conax şifreleme sistemini kullanıyor.bildiğim kadaraylıda conax çözülmüyor.siz nasıl izliyosunuz bu yönde fikir beyan ederseniz seviniriz.eğer tps olmassa bizde o alternatifi kullanırız ama nasıl?fikirlerinizi bekliyorum,saygılar.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

iyide nezaman verilecek bu yazılımlar en adi cihazlara bile her türlü yazılımlar verildi***vievlerde dahil bizim next 2000xcı pluslarda hiçbirşey yok bu nasıl iştir anlamak mümkün değil yumatu gibi dandik cihaz bile hertürlü yayını açıyor artık müşterilere yalan söylemekten bıktık en güzeli diye sattık next 2000xcı ları ama sonuç hüsran

Yorum yap

byismael Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu uydudaki yer alan kanalların çoğu neredeyse hepsi conax şifreleme sistemini kullanıyor.bildiğim kadaraylıda conax çözülmüyor.siz nasıl izliyosunuz bu yönde fikir beyan ederseniz seviniriz.eğer tps olmassa bizde o alternatifi kullanırız ama nasıl?fikirlerinizi bekliyorum,saygılar.
          Arkadaşım bahsi geçen uyduda DİGİ TV PAKET vardır ve NAGRA 2 ile yayın yapmakta olup EMU ile rahatlıkla İZLENEBİLMEKTEDİR. Ayrıca sizinde bahsettiğiniz gibi CONAX yayınlarda olup zaten onlar izlenememektedir.
          Not: Sevgili TASARIMINDA 39 uncu mesajda verdiği LİNK'i tıklarsanız daha ayrıntılı bilgi sahibi olursunuz.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Arkadaşım bahsi geçen uyduda DİGİ TV PAKET vardır ve NAGRA 2 ile yayın yapmakta olup EMU ile rahatlıkla İZLENEBİLMEKTEDİR. Ayrıca sizinde bahsettiğiniz gibi CONAX yayınlarda olup zaten onlar izlenememektedir.
            Not: Sevgili TASARIMINDA 39 uncu mesajda verdiği LİNK'i tıklarsanız daha ayrıntılı bilgi sahibi olursunuz.
            teşekkürler üstad bu yönü 90 lık çanakla rahat izleyebilirmiyiz.bende hotbirdi bu yöne alıyım artık.teşekkürler.

Yorum yap

zaten hotbird izlenecek kanal kalmadi tps hatri için astraya cevirecem
              dreamboxdestek

Yorum yap

Evet arkadaşım 90 lık la rahatlıkla izlersin uyduyu bulman için yapman gerekenler:
                12169 - FREKANS 28000 - SYMBOL RATE POLARİTE - H olarak bulursunuz daha sonra
                DİGİ TV NİN en zayıf frekansı olan 12717 18400 V olarak ince ayar yaptınızmı rahatlıkla
                diğer FREKANSLARIDA sorunsuz izleyebilirsiniz.
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Evet arkadaşım 90 lık la rahatlıkla izlersin uyduyu bulman için yapman gerekenler:
                  12169 - FREKANS 28000 - SYMBOL RATE POLARİTE - H olarak bulursunuz daha sonra
                  DİGİ TV NİN en zayıf frekansı olan 12717 18400 V olarak ince ayar yaptınızmı rahatlıkla
                  diğer FREKANSLARIDA sorunsuz izleyebilirsiniz.
                  çok teşekkür ederim üstad.

Yorum yap

sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum yap

arkadaşlar biz yazılımları çok bekleriz nextciler olarak, dedim ya ben umudumu kaybettim bulana hayırlı olsun

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Acelesi varsa gidip, yasal yoldan Tps'e abone olur, sorunsuz izler. Acelesi yoksa herkes gibi o arkadaş ta beklemesini öğrenir.
                        Ayrıca nasıl yazı yazılması gerektiğini kimseden öğrenecek değilim. Kimsenin aklına da ihtiyacım yok.
                        evet acelem var tpsye abone olup olmayacağımı siz söyleyemezsiniz niye bekliyeyim ben bu cihazı beklemek için satın almadım hem sizi neden ilgilendiriyorki ben size yada şirkete hakaretmi ettim sadece fikrimi söyledim ne var bunda

Yorum yap

ayrıca üç kuruşluk cihazlar tps yanında polsat outo verirken bizim naçizane tps ilgilenmemize yasal tps kart satın al seyret demek yakışık almadı sizin konumunuzdaki bir şahsa eminimki çok şey istemedim saygılar

Yorum yap

ayrıca 1. mesajında balon olduğuna inanıyorum bu güne kadar verilen tarihte yazılım verilmişdi 1-2 gün yazıyor orada aradan 5 gün geçti nextde diyebilirki bu cihazların garanti süreleri doldu yada hafıza darlığından ötürü yazılım veremiyoruz olabilir burası forum sitesi olduğuna göre herkes fikrini yazabilir ben kimseyi rencide edecek bir şey yazmadım öyle olsaydı zaten silerdiniz

Yorum yap

kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ayrıca 1. mesajında balon olduğuna inanıyorum bu güne kadar verilen tarihte yazılım verilmişdi 1-2 gün yazıyor orada aradan 5 gün geçti nextde diyebilirki bu cihazların garanti süreleri doldu yada hafıza darlığından ötürü yazılım veremiyoruz olabilir burası forum sitesi olduğuna göre herkes fikrini yazabilir ben kimseyi rencide edecek bir şey yazmadım öyle olsaydı zaten silerdiniz
                              Konu balon olduğu için kapanmıştır.

Konu sadece haber vermek amacıyla açılmış bir konu olmasına rağmen görüş yazılmasına izin verildi. Ama verilen bu iznin yine istekleri dönüştüğü görülüyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X