• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 3.Pvr 16.11.2007 Test Yazılımları Hakkında Görüş ve Öneriler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pafuliy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm ben buu işlere yeniyim bende pcm 1725 xcam pls var buna veryon yazılımı ve key üklemek istiyorum nasıll ve nerden başlayacagımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
    arkadaşım sorununu Next8000 bölümüne yazarsan sorununa daha iyi cevap alırsın

Yorum yap

• pafuliy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm ben buu işlere yeniyim bende pcm 1725 xcam pls var buna veryon yazılımı ve key üklemek istiyorum nasıll ve nerden başlayacagımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
      Mrb arkadaşım burası 2000 SÜPER PLUS Bölümü sorununu 8000 BÖLÜMÜNE YAZ.!
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• palet44 Nickli Üyeden Alıntı
        ustalar acil yardımınızı rica ediyorum
        2000 dpcıs cihazıma 16.11.2007 test yazılımını attım.sonnra bir önceki yazılıma (21 ekim) dönmek istedim cihaz kapandı sadece panelde "0" işareti var bilgisayardan yazılımı atmayı denedim ancak com iletişimi sağlanamadı ne yapmam gerekir. teşekkür ve saygılarımla
        merhaba;
        öncelikle rs232 kablo lazım onunla bilgisayardan boot modunda yazılım atman gerekiyor. alt başlıklarda bununla ilgili bilgiler var. daha sonra uydu cihazı açılacak ve kanal ayarlarının olmadığını göreceksin bundan dolayıda çanak ayarlarını yapman gerekecek

Yorum yap

• çanak ayarlarında dikkat etmen bir kaç nokta var. turksatku da sadece diseq ayarlarını 1.01 b de arama yapacksın hotbird ise 1.0.a da ayar yapacaksın teker teker başka bir ayara girmene gerek yok kanallar gelir (otomatik aramanın olduğu sayfada da nıt 'e hepsi açık olsun)

Yorum yap

• ayrıca com girişinde bir sorun olabilir doğru com'u seçmemiş olabilirsin

Yorum yap

• palet44 Nickli Üyeden Alıntı
              ustalar acil yardımınızı rica ediyorum
              2000 dpcıs cihazıma 16.11.2007 test yazılımını attım.sonnra bir önceki yazılıma (21 ekim) dönmek istedim cihaz kapandı sadece panelde "0" işareti var bilgisayardan yazılımı atmayı denedim ancak com iletişimi sağlanamadı ne yapmam gerekir. teşekkür ve saygılarımla
              Eski yazılımlarda birini aşağıdaki linkte verdiğim resimli anlatımdaki gibi boot modunda atarsanız sorun kalmaz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

Yorum yap

• Premiere bu yazılımdada bir öncekindede auto yapmıyor..

Bunun için bir çalışma varmı acaba...

Yorum yap

• doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yanlış yazılım atıyorsundur.
                  Doğru yazılımı yüklemeye çalışıyorum fakat şimdi cihaz önceki yazılımlar dahil hiçbirini kabul etmiyor.

Ayrıca cihaz flash bellekteki tüm yazılımları sildi.

Yorum yap

• halukdora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Doğru yazılımı yüklemeye çalışıyorum fakat şimdi cihaz önceki yazılımlar dahil hiçbirini kabul etmiyor.

@tasarım'ın 471 nolu mesajını uygulayın sorun kalmaz....

Yorum yap

• halukdora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bunu bir dene sonucu yazarsın. http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• hondamania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazlımıla bunu halledebilme imkanı var mı? Elle ayar olsa çok iyi olur aslında.
                        Daha önce sormuştum ama; arada kaynamış? Saati elle ayarlamak mümkün mü acaba? Yazılımla bu sorunun halledilmesi mümkün müdür? Bir de alfabetik liste sırlaması yaptığımızda sadece baş harflere göre sıralama yapıyor. Bu kriterde 1. harften sonraki harfleri de yadırabilme imkanı var mı?

Yorum yap

• hayır elle ayarlama yapılmıor.
                          :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• Durdurma fonsiyonunda problem

Son yazılımda farkettiğim bir hata var. Cihazım Next Ye-2000 CX SP. Dün film seyrederken filmi yaklaşık 58dk kadar pause ettim. Daha sonra başlattığımda film ortadan başladı. Geriye sardığımda, film başa gelince bu sefer 18.dk dan başladı. Tekrar geri almak istedim, bu sefer cihaz canlı yayına geçti. Böylece kayıt gitmiş oldu. Durdurma fonsiyonunda bir sınırlama var mı? (Örneğin maks 10 dk gibi) Çünkü kısa durdurmalarda 5-10dk gibi problem meydana gelmiyor. Yaşadığım bu probleme rağmen cihaz bu yazılımlarda süper oldu. Emeği geçenlerde teşekkür ederim.

Yorum yap

• Elle girilmediğini biliyorum saatin. Elle saati ayarlama seçeneğini ekleyebilme ihtimali var mı diye soruyorum. Bir de yukarıya yazmıştım;
                              Bir de alfabetik liste sırlaması yaptığımızda sadece baş harflere göre sıralama yapıyor. Bu kriterde 1. harften sonraki harfleri de yadırabilme imkanı var mı?
                              Bu konuyu merak ediyorum.

Yorum yap

• rainalert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Son yazılımda farkettiğim bir hata var. Cihazım Next Ye-2000 CX SP. Dün film seyrederken filmi yaklaşık 58dk kadar pause ettim. Daha sonra başlattığımda film ortadan başladı. Geriye sardığımda, film başa gelince bu sefer 18.dk dan başladı. Tekrar geri almak istedim, bu sefer cihaz canlı yayına geçti. Böylece kayıt gitmiş oldu. Durdurma fonsiyonunda bir sınırlama var mı? (Örneğin maks 10 dk gibi) Çünkü kısa durdurmalarda 5-10dk gibi problem meydana gelmiyor. Yaşadığım bu probleme rağmen cihaz bu yazılımlarda süper oldu. Emeği geçenlerde teşekkür ederim.
                                Bu durumda kayıt yaptığınız Bellek çok önemli acaba yeteri kadar boş yer varmıydı....Hiç bilgi vermemişsiniz....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X