• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek OpenSpa 6.0 Backup By Enigma98 4-5-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah thawtes arkadaşım bilgi için teşekkürler.
    Ancak sizden de Droid için yeni backup bekliyoruz.
    inşallah en kısa zamanda bu aralar gerek işler gerek rahatsızlıklar felam derken fazla zaman ayıramadım açıkcası ins en kısa zamanda diyelim tekrar...

Yorum yap

Geçmiş olsun acil şifalar..
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Acil şifalar geçmiş olsun
        Thawtes kardeş

Yorum yap

geçmiş olsun thawtes...
          WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
          K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

amin, teşekkür ederim...

Yorum yap

thawtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tecrübelerime dayanarak söylüyorum beni bilen bilir kimseyle veya hiç bir firma ile ticari bir bağım yok bunu üstüne basa basa söylüyorum, çünkü beni sanal ortamda uzunca müddet tanıyan bazıları bile sırf mach1 forumda co-admin olduğumdan dolayı dikeyle ticari bir bağım olduğunu düşünmüşler ne dikeyle nede x bir firma ile ticari bağım yok bunu tekrar vurguluyorum, ve yukardaki yazılanlara geldiğimizde ise tecrübelerime yani kullanım tecrübelerime dayanarak soyluyorum ki E2 konusunda VU+ ve Dreambox'dan gerisi yalan gibi benim için ikisi arasında derseniz VU+ önde geliyor benim için her açıdan...

mach1 de demiş üstteki mesajda kıyas olmaz diye aynen öyle wetek e2 bazlı olarak yapılan bir cihaz değil android tabanlı bir cihaz ama zaman içinde bünyesine elec'i ve e2 yide kattı ve ilk gunden bugune cok buyuk mesafeler kat etti. gercektende cıktığı gunden bu zamana bakacak olursak benim neznimde buyuk gelişimler kat etmiş bir cihazdır. kullanıcılardan gelen talepleri en kısa sürede yerine getirirler kullanıcı gorus ve isteklerine şu ana dek hep cevap vermişlerdir. cihazın E2 tarafı ile VU+ ve Dream harici cihazları mukayese ettiğimizde açık ara öndedir benim için... sevgiler saygılar...
              Sana aynen katılıyorum dostum, hatta ben WeTek'in yapısından dolayı Enigma2'nin geleceğini bile düşünmüyordum.
              Ama başardılar.

Bu arada geçmiş olsun dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Hemde e2 lerin yarı fiyatına 3 sistem birden kıyasa bile gerek yok örneği yok çünkü...
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu son sürümde (6.0) eskisine oranla bir ağırlaşma hissediyorum. Menüde gezinirken, kanal değiştirirken vesaire. Sanki hantallaşmış gibi. Enigma98 dostumuzun imajına kendi settinglerimi yükledim, başka bir değişiklik yapmadım.
                  Diğer kullanıcılarda da söz konusu mu aynı durum merak ettim.
                  Teşekkürler

Yorum yap

Arayüzden yapabılır.metahd ısmınde arayuz var addosntan onu ındırın sade ve serı
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• thawtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      inşallah en kısa zamanda bu aralar gerek işler gerek rahatsızlıklar felam derken fazla zaman ayıramadım açıkcası ins en kısa zamanda diyelim tekrar...
                      geçmiş olsun ustad..
                      WETEK Play 2 4K
                      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• usr/keys içinde oscamdosyası yok oscam.seve dosyasını nereye atacağım yardımcı olabilir misiniz oscam calışmıyor

Yorum yap

• massoud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          usr/keys içinde oscamdosyası yok oscam.seve dosyasını nereye atacağım yardımcı olabilir misiniz oscam calışmıyor
                          yeni dizin (directory) yarat ile usr/keys içine oscam isimli bir dosya yaratıp içine atın.

Yorum yap

• cok tesekkurler

Yorum yap

• Emeklerine sağlık
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Emeğinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X