• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ora at DCI 5010 yardım:(

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ora at DCI 5010 yardım:(

ora uydu alıcım var bi ara sunny proğramı yükledik şimdi kanal frekansı girmeye çalıştığımızda hata diyor ne yapmam lazım komple reset atıyorum yine aynı 50 tane kanal buluyor sadece

ora at5010 dcı veya next 2005 aynı h/w seçin ama

serhat1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ora uydu alıcım var bi ara sunny proğramı yükledik şimdi kanal frekansı girmeye çalıştığımızda hata diyor ne yapmam lazım komple reset atıyorum yine aynı 50 tane kanal buluyor sadece
    EYYUBİ Nickli Üyeden Alıntı
    peki abi başka markanın yazılımı olurmu yardımcı olursan

selam arkadaşlar elimde ora at5010 dcı cihaz var h/w 12.01.a5 buna uykun h/w aynı olmak şartıyla sunny veya next 2005 veya kaon varsa yazılımı atabilrsiniz fakat benim elimdeki bu cihaza bütün yazılımları denedim hatta orjinal yazılımalrıda flşa kurtarmayıda yani orjinal yazılımlar flş kurtarmadır ihaz kople çkse bile orjinal yazılım yani emosuz yazılım kutarır cihazı çöekn ben kurtaramadım ben çöekrtim ama yapamadım dioyorsa korkmasın sakın korkmasın ve benim bu cihaz hiç bir kanal almıyro sadece azer tv 2tane birtane daha kanal alıyor toplam 3 kaladan basşak çıkmıyro bütün tp siliyorum 11962 v 03333 ekliyorum otomatik arama açık ama yinede 3 kanal buluyro bence sorun tünerde veya ınb entekresi arkadaşlar bende daha önce sunny çalışmışdım next cihazlarıdan bir ara onlar üretiryordu sizlerinde bigisi olması için paylaşıyroum benim düşüncem tuner veya ınb entekresi biliyrosunuzki ınb adı üstünden elembi voltaş çıkış entekresidir herkese kolay gelsin daha farklı fikri olan varsa yazsın ama

Yorum yap

arkadaşım uzerindeki işe yaramaz uyduları sil ve işe yaramaz transpondurleride sil ozaman kanalları bulursun

Yorum yap

yapamassan burdan orjinal yazılım at http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=31230

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X