• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf Share Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ustat ben share konusunda cok cok acemiyim next x cıs plus cihazım var share den yararlanmam için ne yapmalıyım öncelikle nereden başlamalı hangi kuralları vede yolu takip etmeliyim bana bu konuda dotslardan yaRDIM GELİRSE COK COK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN SELAMLAR SAYGILAR

Yorum yap

arkadaşlar ben share konusunda cok cok acemiyim bana baştan itibaren neler yapılması gerekeni anlatacak bir dost yokmu lütfen yardım dostlar selammlar saygılar

Yorum yap

bide fmb lere gelse çok iyi olurr biliyorum hafıza yetersiz ama son bi güzellik yapılabilir cw menüsü olmaz deniyodu onunda üstesinden geldilerr umarım bunuda yapacaklardırr fmb share çok güsel olurr herkese selam ve saygılarrr emeği geçenlere çok teşekkürlerrrrrr

Yorum yap

sayın arkadaşlar lütfen dikkat ediniz fmb ve ınf arasındaki farka bakınız için deki işlemci ınf serisindeki sti5518 paylaşıma uyumludur ama st 5512 sistemi tamamen farklı cihaz zaten fazlası ile hafıza yönünden maximum derecededir
          kaldıki şimdiye kadar share yazılımı çıkmış st 5512 işlemcili bir cihaz varmıdır sizler cihazınızdan çok şeyler bekliyorsunuz ve kendi kendinize bir sorun aldıgınız cihazı aldıgınız yıllar içinde siz kaç yaşındaydınız nerelere geldiniz bu cihazlar üretildiginde hatırlarsanız ericson 388 yeni yeni piyasadaydı ve ne oldu eridi gitti halen kullanan varmı biraz insaflı olalım bence saygılar

Yorum yap

fmb serilerine yazılımın verilmesi veya verilmemesi konusunda net bilgiyi ancak mach1 ustat verirse daha doğru olur kanısındayım.fmb serilerinin son yazılımı 2.80 MB inf serilerine verilen enson yazılım 2.83 MB dir.aradaki farkı teletext ve bazı özellikleri çıkartarak sağlama imkanı varsa verirler diye düşünüyorum.ama teknik yönden bir uyumsuzlukta varsa onu bilmiyorum.her şey için tüm emeği geçenlere tşk.saygılar

Yorum yap

yazılımlar için emeği geçen tüm arkadaşlara teşekürler
              en iyiye sahip olmak için işte fark bu

Yorum yap

Teşekkürler emeği geçenlere.

Yorum yap

ellriniz dert görmesin yzlmlar için teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar,613f yazılımı yüklü ye2000 ci plus'a uyarmı bu yazılım?Saygılar.

Yorum yap

Inf buysa uyar

Yorum yap

Arkedeşler bende next 2000 x cı plus var cihaz bilgisi inf 613 i 112206 MO21.00 bu cihaza hangi yazılımı atabilirim teşekkürler

Yorum yap

albano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkedeşler bende next 2000 x cı plus var cihaz bilgisi inf 613 i 112206 MO21.00 bu cihaza hangi yazılımı atabilirim teşekkürler
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=23431

Yorum yap

ellriniz dert görmesin yzlmlar için teşekkürler mach1 ve doktora tşk

Yorum yap

yazılımlar icin sonsuz tesekkurler emegı gecenlerdenlere sonsuz tesekkuru bır borc bılırız

Yorum yap

evet fırtına öncesi sessizlik bu olsa gerek gerçekten çok ses getirecek ,ben bile inf ler için eleştiriler getirmiştim.eleştirilerim için ustalardan özür dilerim.daha nice başarılara saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X