• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D HDD'ye Çoklu Kayıt Nasıl Yapılır

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Machina 3D HDD'ye Çoklu Kayıt Nasıl Yapılır

Çoklu kayıt için Hdd niz ext3 formatlı olmak zorunda unutmayın
    Kanal seyrederken kırmızı kayıt tuşuna basıyoruz kumandamızdan ama renk tuşlarının ordaki kırmızı ile karıştırmayın diğer kırmızı tuş altt sağdakine basılacak birinci kanalın kaydı başlar 2ci kez aynı tuşa basınca süre seçimi kayıt düzeni menusu gelir ordan süreyi seçebilirsiniz 1ci kayıt işlemi başlatılınca diğer kanala geçin 2ci ve 3cü kanal için aynı işlemleri tekrarlayın bitirmek durdurmak istediğiniz bir kanal olursa kumandadan stop tuşuna basın açılan menude o kanalı yada tümünü seçip durdurun

Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

son iki üç yazılımdan sonra kayıtla ilgili bazı sorunlar yaşamaya başladık ntsf formatlı 1 tb hardiskle hd kanalların bazıları kayıt yaparken 8 dk .16 dk .20 dk vb. kayıt yapıyor sonra kendiliğinden kayıt devre dışı kalıyor . sd kanallarda sorun yok . ben kanal d ve tv 8 hd kanallarını kayıt yaparken bu sorunları yaşadım (bu kanallara çok nadirende olsa uzun kayıt yapılabildi bir standarda yok ) kayıt ayarı 4 saat . bu sorunlar yüzünden ntsf olan hardiski ext 3 yapmayı denedim cihaz formatlamıyor hata veriyor .pc dede ext formatlanamıyor .ext3 formatına nasıl geçiş yapılcak bir bilen varsa yardımcı olsun (cihazın 1tb hardiski formatlamaya donanımı yetersiz galiba ) 1 tb hardiski bir kaç defa yeniden biçmlendirdim ama sorun ve sonuç aynı hd kanallarda sorun devam ediyor ayrıca son yazılımı fab. ayarlarına dönerek boot yolu ile yazılm atıldı eski yedek vb. kullanılmadı sorun yıne devam ediyor . (1 tb segagate hardiskin saglam olup olmadığıda test edildi sağlam )

Yorum yap

1 tb hardisk Cihaz ile ext 3 formatlanamiyor hata veriyor belki 1 tb olduğu için olabilir .Windows'a hardiski ext 3 formatını nasıl yapacağız bir bilen varsa yardımcı olsun lutfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X