• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500 Superior Serileri 15.01.2013 Tarihli (V.2.83) TEST Yazılımları.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-19500 Superior Serileri 15.01.2013 Tarihli (V.2.83) TEST Yazılımları.

Next YE-19500 Superior Serileri 15.01.2013 Tarihli (V.2.83) TEST Yazılımları.

Yazılım Notları :

Kod:
    - Youtube düzenlendi.
    - Test Hava durumu düzenlendi.
    - Test internet Radio düzenlendi.

Next YE-19500 Superior

Next YE19500 CIS (Modüllü ) Superior
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Haydi hayırlısı inşallah randıman alınır yükleyelim bakalım

Yorum yap

ben yükledim gayet güzel arkadaşlar çok çabuk şifreli kanallar açılyor görüntü güzel birde tam teşekküll bir yazım verilir se çok daha iyi olur teşekkürler herkese

Yorum yap

Şimdilik bundan başka bir yazılım çalışması yokmuş arkadaşlar Next genel merkez öyle diyorrrr!!!!
        MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

arabat kardeşim noksan olanları ve birde ip tv yazılı verdilermi deyme keyfimize bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Yazılımda emgi gecen herkese kucak dolusu teşekkürler
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

onurkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben yükledim gayet güzel arkadaşlar çok çabuk şifreli kanallar açılyor görüntü güzel birde tam teşekküll bir yazım verilir se çok daha iyi olur teşekkürler herkese
              aynen katılıyorum kanal gecişleride biraz hızlzüanmış gibi
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

elimdeki 3 tane free cccam server i makineye girdim g-share lerisildim serverlara bağlandı yazızı hemen geldi ama şifreli 1 kanal bile çözülmedi server ları daha önceki yazılımlardada kullanmıştım ve kanalları sorunsuz çözüyordu yani bu yazılımda serverlar bağlandı yazıyor ama yanlızca yazdığıyla kalıyor....???? şimdilik g-sharele devam edecem g-share biter bitmez önceki yazılıma dönecem...

bir arkadaş paralı server ı denediğini ve çalıştığını söyledi.

Yorum yap

19500 next hd cıs yeni yazılım yüklendi.Hava durumu sayfası tam ekran değil Ekranın üstünde 5cm boyunca next uydu açılış sayfa görüntüsü çıkıyor.

Yorum yap

yakup_rr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    elimdeki 3 tane free cccam server i makineye girdim g-share lerisildim serverlara bağlandı yazızı hemen geldi ama şifreli 1 kanal bile çözülmedi server ları daha önceki yazılımlardada kullanmıştım ve kanalları sorunsuz çözüyordu yani bu yazılımda serverlar bağlandı yazıyor ama yanlızca yazdığıyla kalıyor....???? şimdilik g-sharele devam edecem g-share biter bitmez önceki yazılıma dönecem...

bir arkadaş paralı server ı denediğini ve çalıştığını söyledi.
                    free netteki serverlar çabuk ölür yada senin denediğin kullanıcı ad şifreyi aynı anda başkasıda deniyordur ondan olabilir onlarla test olmaz pek.
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

[QUOTE=yakup_rr;495814]elimdeki 3 tane free cccam server i makineye girdim g-share lerisildim serverlara bağlandı yazızı hemen geldi ama şifreli 1 kanal bile çözülmedi server ları daha önceki yazılımlardada kullanmıştım ve kanalları sorunsuz çözüyordu yani bu yazılımda serverlar bağlandı yazıyor ama yanlızca yazdığıyla kalıyor....???? şimdilik g-sharele devam edecem g-share biter bitmez önceki yazılıma dönecem...

bir arkadaş paralı server ı denediğini ve çalıştığını söyledi.[/QUOTE kardeş ben yeni yazılımı yükledim g share ve benimde forumlardan buldum deneme serverler süper çalışıyor hemde kanal açılışları çabuk açılıyor sende bir hata vardır hata yeni yazımla beraber g sahare 40 port bağlandı yazılarıda geldi bilginize

Yorum yap

19500 NEXT HD CIS YENİ YAZILIMDA HAVA DURUMU GÖRÜNTÜ SORUNU YOUTUBE NORMAL ÇALIŞIYOR.

Yorum yap

19500 superıor, ben bu yazılımda bırşeyle karşılaştım,yazılımdan sonra 19.2 deki eski yazılımda 2.51 de olan resetlemelerden
                          dolayı ,antenı çıkartıp!!!! bazı fıransız kanallarını sılmıştım, yenıden 19 zu taratarak , temız olsun dıye fabırıka ayarlarına dönüp cıhazdaki yedeğımı yukledım gece geç saattı, cıhaz saçmalamaya başladı. resetler, donmalar, cıhazın şaharesı, benım,
                          server bır döğru çalişmaz oldu sabah kalktım dürüm yıne aynı..
                          19 daki kanalları ekledığım ıçın bu duruma geldığını düşünerek, pc deki eski yedeğımı usb yle yukledım cıhaz düzeldı..
                          bir kaç gün dürüm ıyı.. 19 lu kanalların olduğu yedeğı yıne peceden alıp usb yle yukledım cıhaz yıne durum ıyı
                          vede bunun yedeğını cıhaza alp, fabrıka ayarlarına dönüp cıhazdan yedeğı yukleyınce, pıslık fazlaysıyla ortaya çıktı,
                          kanal değıştırınce ılk kanalda ,hemen kılıtlendı, aç kapa, başka kanala geçınce resset attı.. F1 tuş ooo,222 ler cccam sayfaları kontrolde anormallık olmamasına rağmen bunları yaşattı...tabıı dürüm anlaşılmıştı , cıhaz üzerıne alınan yedek eyer fabrıka ayarı yapıp tekrar yuklenırse saçmalamalar oluyordu!!!

SON DENEMELERIMDE! arada yuklemış olduğum. soft gamdan ılerı geldığının kanısına vardım!!
                          sayın sampıyonun softgamını arada yukledığımın farkına vardım, yukarda belırttığım usb yle yukledığım,sayın karbonun softgam ı ıdı..sörünsuzdu!!

****** bölümüne girınce sayın sampıyonun keylerı bütün sayfalarda eski kullanılmıyan keylerle dolu dolu olduğunu gördüm... karbonunkine ıse luzümsuzler sılınmıştı..
                          şampıyonun *** bölümünden tanımadığım keylerden bır mıktar sılınce cıhaz rahatladığını (serverle çalışırken) gördum, bu benım tespıtım!!!!

şampıyon arkadaşında dıkkatıne...
                          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            19500 superıor, ben bu yazılımda bırşeyle karşılaştım,yazılımdan sonra 19.2 deki eski yazılımda 2.51 de olan resetlemelerden
                            dolayı ,antenı çıkartıp!!!! bazı fıransız kanallarını sılmıştım, yenıden 19 zu taratarak , temız olsun dıye fabırıka ayarlarına dönüp cıhazdaki yedeğımı yukledım gece geç saattı, cıhaz saçmalamaya başladı. resetler, donmalar, cıhazın şaharesı, benım,
                            server bır döğru çalişmaz oldu sabah kalktım dürüm yıne aynı..
                            19 daki kanalları ekledığım ıçın bu duruma geldığını düşünerek, pc deki eski yedeğımı usb yle yukledım cıhaz düzeldı..
                            bir kaç gün dürüm ıyı.. 19 lu kanalların olduğu yedeğı yıne peceden alıp usb yle yukledım cıhaz yıne durum ıyı
                            vede bunun yedeğını cıhaza alp, fabrıka ayarlarına dönüp cıhazdan yedeğı yukleyınce, pıslık fazlaysıyla ortaya çıktı,
                            kanal değıştırınce ılk kanalda ,hemen kılıtlendı, aç kapa, başka kanala geçınce resset attı.. F1 tuş ooo,222 ler cccam sayfaları kontrolde anormallık olmamasına rağmen bunları yaşattı...tabıı dürüm anlaşılmıştı , cıhaz üzerıne alınan yedek eyer fabrıka ayarı yapıp tekrar yuklenırse saçmalamalar oluyordu!!!

FABRIKA AYARINA DÖNMEK ISTEDIĞINIZDE USB NIZDE BIR YEDEĞINIZ BENCE OLSUN DERIM..
                            Bahsetigin sorunlari ben de hic olmadi sadece yazilimi yükledim bir önceki yazilim da bu yazilimda da hic sorun yasamadim.Hazir kanal listesi yada yedek alip tekrar yedegi yüklemedim 2.51 yazilimin dan sonra bahsetigin seyler düzeldi suan firansiz kanlari sorunsuz izliyorum.

Not:2.83 yzilim yükledikledikden sonra g-share nin acdigi kanal sayisi da arti sunucu portlarin bir kac haric hepsi baglaniyor.

Yorum yap

Kobra-06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

19500 NEXT HD CIS YENİ YAZILIMDA HAVA DURUMU GÖRÜNTÜ SORUNU YOUTUBE NORMAL ÇALIŞIYOR.
                              Sayın Kobra-06; yüklediğin resimdeki hava durumunda sıcaklıklar santigrat olarak verilmiş.benim yüklediğim V.2.83 nolu test yazılımında fahranat olarak veriliyor.Harhangi bir değişiklik yaptın mı? yoksa uydu kafasına göre mi gösteriyor.Merakımı giderirsen, şimdiden teşekkür ederim.
                              BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X