• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Openmips Türkçe Altyazı sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Openmips Türkçe Altyazı sorunu

openmips 4.3 yükledim.bütün ayarları yaptım.eklentileri kurdum.subtitle player denen kandırmaca programı yükledim.hem çalışmıyor.hem de cihazı çökertti.sonra gigablue.com.tr den openmips 4.3 kurtarma yazılımı indirdim.Flashı taktım.cihaz openli diye yazılıma geçti.Adamlar 4.3 ün içine openli yüklemiş.tamam dedim yine cccam eklenti vs.tekrar kurdum.çalışmadı.şimdi yine mach1 hocamın gönderdiği openmips 4.3 ü kurdum.her şeyi yeni baştan yaptım.Cihazı aldığımdan beri yazılımla uğraşamıyorum.Oturup ağız tadıyla izleyemedim.Bahsettikleri gibi subtitleplayer yabancı kanalı izlerken altyazı yazmıyor.yalanmış meğer.Anladığım kadarıyla ortalarda herkes bir yazılım atıp ortada geziyor.En sağlam yazılım hangisi?Subtitleplayere çalıştırp yabancı kanalları altyazılı izleyen var mı?

Cihazını biraz gurcalayıp deneyerek öğrenmen lazım e2 cihazlar böyledir tspanele gir addons tan imaj team addonstan plugins subtitle den subsdownloader susbsupport ddamir 3.29 3ünüde kur reboot et sonra ayarlarına girip biraz bak altyazı openmipste çalışır ister lokal kendi attığın altyazı dosyası ile filmle uyumlu ister film kanalından epgden adını alıp arayıp indirdiğin dosya ile yukarda verdiğim eklentilerle..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

subtitle player dd de hata verip cihazın mavi ekranı gelip reboot ediyor.Şimdi başka subtitle player yükledim.Çihaz takıldı.gigablue mavi ekran.Açılmadı.Tam bir bela cihaz almışız.

Yorum yap

Bende sorun yok giga x1 de openmips te akşam daha sky de den türkçe film seyrettim altyazı ile subsupport eklentisi ile indirip eksik dosyaların lib vs ler olabilir vardır yanlış yapıyorsundur birşeyleri tüm e2 cihazlar çalışır o eklentiler yıllardır ..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

şimdi cihaz takıldı açılmıyor.

Yorum yap

Aldığın yeri sabah ara sorunlarını bildir olanları destek iste yapamıyorsan..

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

yok hocam yapmamakla alakası yok.Yine 4.3 backup yazılımını yükledim.Forumda yazan 12.03.2016 tarihli onda da openli diye yazılım varmış.onunla geri getirdim.Hepsidijitalden aldım.Yarın arayıp bu cihazı iade için görüüşeceğim.Özellikleri övdükleri gibi değilmiş.Ben de programcıyım.Her önüne gelen enigma 2 diye versiyon eklemiş.Ortalık karışık.İstikrarlı bir cihaz yok.Filbox olmasaydı alınacak daha iyi cihazlar vardı.Maksat cihazların yazılımlarını kurcalamak değil.Maksat işe yarar yazılımlarla en iyi yayın seyretmek, cihazı altyazıdan yaralanıp mgm gibi filmleri izlerim diye almıştım.Beni kandırdılar.Yazılımı oturmamış cihaz.

Yorum yap

X3 kullanmadım ama e2 ve yazılımlarda tüm serilerde aynıdır bende x1 ve quadda openmipste altyazı ok sorun yoksa x3 tede ok olmalıdır mantıken bence yanlış birşeyler yapıyorsundur ama sen bilirsin ara görüş tabii değiştirme imkanın varsa..

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Üç beş kuruş kazanmak için adamlar bizim gibi insanları kandırıyorlar.Tüketiciye vaad ettikleri ürün özelliklerini abartarak yazıyorlar.Gigablue x3 diye yazıp 599 tl fiyat koymuşlar ve ürün özelliklerini altına sıralamışlar.Satınca da ilgilenen yok.
                  hepsidijital.com'a güvenirdim.Arkadaşlar bile sen bir al dene sorunsuz cihazsa bizde alalım demişlerdi.Ben uzak durmalarını söyledim.Bu tür cihazlara yaklaşmamak lazım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X