• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Super plus usb bellek hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Super plus usb bellek hatası

Arkadaşlar bende next cx2000 uydu alıcısı var 8gb. sandisk hafıza kartıyla uzun zamandır kayıt yapıp izleyebiliyordum.
    Kayıt işlemi için bir hafıza kartı daha aldım aynı marka model ama eve gelip denediğimde özellikle atvde kayıt yaparken donma vs.. yaptı ve bir süre sonra kayıt hatası dedi ve kendi kendine kapandı bu işlemi sürekli tekrarladım aynı sonucu verdi.
    Daha sonra flash diski aldığım yere götürdüm değiştirdim fakat yeniside aynı hatayı veriyor. Şu anda başka birisinden aynı flash diskten aldım ondada bu sorunu çıkartıyor ama kendi kartımda hiç bir sorun yok.
    Böyle bir şeyle karşılaşan bir fikri olan varmı arkadaşlar şaşırdım kaldım ne yapacağımı şaşırdım?

serkangsk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende next cx2000 uydu alıcısı var 8gb. sandisk hafıza kartıyla uzun zamandır kayıt yapıp izleyebiliyordum.
    Kayıt işlemi için bir hafıza kartı daha aldım aynı marka model ama eve gelip denediğimde özellikle atvde kayıt yaparken donma vs.. yaptı ve bir süre sonra kayıt hatası dedi ve kendi kendine kapandı bu işlemi sürekli tekrarladım aynı sonucu verdi.
    Daha sonra flash diski aldığım yere götürdüm değiştirdim fakat yeniside aynı hatayı veriyor. Şu anda başka birisinden aynı flash diskten aldım ondada bu sorunu çıkartıyor ama kendi kartımda hiç bir sorun yok.
    Böyle bir şeyle karşılaşan bir fikri olan varmı arkadaşlar şaşırdım kaldım ne yapacağımı şaşırdım?
    Flash Diski iade etmenize gerek yoktu, Bilgisayarınızda FAT32 şeklinde formatlamanız yeterliydi.

Yorum yap

Zaten fat32 olarak biçimlendirdim onuda denedim. Denenecek her şeyi denedim ama bi türlü halledemedim acaba uydu alıcıdamı sorun var diyeceğim ama benim flash diskimde sorun yok yeni aldığımda sorun var..

Yorum yap

Zaten fat32 olarak biçimlendirdim onuda denedim. Denenecek her şeyi denedim ama bi türlü halledemedim acaba uydu alıcıdamı sorun var diyeceğim ama benim flash diskimde sorun yok yeni aldığımda sorun var..
        İçerisine herhangi bir text dosyası, resim veya video koyun öyle deneyin. Çalışacaktır.

Yorum yap

aldığın flaş belleyin yazma ve okuma hızı düşüktür ondan yapabilir bendede birkaç model var kullanıyorum bazılarında aynı sorunu bende yaşadım ok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X