• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 fta arızası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 fta arızası

arkadaşlar yardımı olacak herkeze şimdiden teşekkür ederek sorunumu özetliyorum,

next 9000 fta cihazım aylardır bazı kanallarda donuyor (kare kare görüntü) ,bugünlerde açılışta boot yazısı arkadan açılış menüsündeki resim geliyor sonra siyah ekran arkadan 0 00 ve 8888 yazıları takılı kalıyor görüntü geldiğinde kanal değişiminde bir kanaldatakılı kalıyor sinyal sürekli aşağı yukarı oynuyor ,yazılım yenilendi sorun hala aynı yani yazılımdan öncede aynıydı acil yardım lütfen bana bir yol gösterin cihazım onarılabilirmi?bu arada izmirde oturuyorum

cihazın beslemesini bi kontrol et kondansatörler şişmiş olabilir...

Yorum yap

atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cihazın beslemesini bi kontrol et kondansatörler şişmiş olabilir...
      dostum yanıtın için teşekkürler bu kondansatörlerin arızası nasıl anlaşılır biraz yardım edermisin

Yorum yap

horse-power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum yanıtın için teşekkürler bu kondansatörlerin arızası nasıl anlaşılır biraz yardım edermisin
        cihazın kapağını açtığında besleme bölümündeki kondasatörlerin
        üst kısmından şişme çatlama şeklinde beliritileri görebilirisin
        en basitiyle...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X