• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 1H/KR/L/M/2C (19.2°E) Uydusunda Güncel Frekans ve Kanal Değişiklikleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kemal abi bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Sinyaller % 100 ne yazıkki seyredelemiyor.
      KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
      KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
      :tr:

Yorum yap

turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Astra 1 M nihayet faliyette

Gelen ilk tpler 1 G Uydusundan Premiere paketinin aşağıdaki frekansları
        11758 H/27500 (1G)
        12032 H/27500 (1G)
        11798 H/27500 (1G)
        11720 H/27500 (1G)

manısadan 90lık canakla 90 sınyal gelıyor herkese hayırlı olsun
        Sayın Turan kardeşim lyngsat ta baktım henüz 1M de bir frekans yok verdiğin bu frekanslar 1G de var.80 lik çanakla Bursa dan gayet güzel bilgin varmı 1G dekilerde 1M yemi geçecek.saygılar.

Yorum yap

fesm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sayın Turan kardeşim lyngsat ta baktım henüz 1M de bir frekans yok verdiğin bu frekanslar 1G de var.80 lik çanakla Bursa dan gayet güzel bilgin varmı 1G dekilerde 1M yemi geçecek.saygılar.
          Yukarıda verilen frekanslar Astra 1M uydusuna Pazartesi günü itibariyle geçti ve ülkemizin bir çok bölgesinden %90-100 arası bir kaliteyle alınabiliyor artık.

Yorum yap

hocam birde emu ile seyredilebilse.
            teşekürler.

Yorum yap

Yorum yap

premiere

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı

bu sinyaller tamamda seyredemıyorum sifreli oldugun dan mı?(premıere ) sinyal %82 ...

Yorum yap

12226 h 27500 d eki avusturya ve yukardaki 12188 h 27500 alman kanalları şıfresız yayında.....gece bırde yoktular sabah 10 da taratınca 65 kalıteyle gelmışler bılgilerınıze..
                  optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                  .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

12188/27500 H frekansındaki Natıonal Georafik kanalı sinyal yok diyor arkadaşlar bilgisi olan var mı?Bilgi için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

cafer50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      12188/27500 H frekansındaki Natıonal Georafik kanalı sinyal yok diyor arkadaşlar bilgisi olan var mı?Bilgi için şimdiden teşekkürler
                      yer ıstanbul 90 lıkla 65 kalıte gelıyor.. dıyerlerıne nazaran az düşuk. batıda ısen anten ayarlarına bakman gerekebılır..
                      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

astra 1m 27500 sinyal yok

slm digitürk çanagını astraya çevirdim .tarattım 247 kanal alıyor .ancak 27500 smb olanlar sinyal yok aktarılanlarda yok istanbul dan 90 lıkla izlenebilineceği söyleniyor canakmı küçük yoksa lnb' demi? problem var . yardımlarınızı beklıyorum

Yorum yap

serkanbulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          slm digitürk çanagını astraya çevirdim .tarattım 247 kanal alıyor .ancak 27500 smb olanlar sinyal yok aktarılanlarda yok istanbul dan 90 lıkla izlenebilineceği söyleniyor canakmı küçük yoksa lnb' demi? problem var . yardımlarınızı beklıyorum
                          Sayın Sekan dt 60' lık çanakla İstanbuldan alırsın fakat LNB ve çanağı çok ince ayar yap 27500 dediğin onlar frekans değil bu günlerde yavaş yavaş bütün frekanslar gelecek 27500 dediğin sembol SR.

Yorum yap

slm fesm;sorunu buldum bendeki canak dt 9o lık ofset ancak astrada horizontal yayınları almıyormuş yani lnb arızalı yeni aktarılanlardan vertical olanı %85 le aldı bense 27500 sembollu olanlarmı cıkmıyor dıye .meğer sorun lnb horizontal miş değiştirince olur ilgine tşk

Yorum yap

ben trabzontan 120 lik next ofset antenlan %90 sinyal %85 kalite ile yayınları alıyom en yüksek olarak. 120 kanal
                              CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

European yayınları Türkiye'nin yarısına çok zor ulaşıyor.120cm ile %36-38 arası ve patlamalı ancak 150 veya 160cm ile düzgün izlenebiliyor.
                                Wide yayınlar ise 120cm çanak anteni ile %78-85 arası izleniyor.Aktarmalar daha devam edecek mi bilmiyorum ve umarım bundan sonraki aktarmalar WIDE olarak aktarılırsa daha çok yayınlar ülkemizden izlenebilir.Bu uydu 1L ve 1KR'den iyidir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X