• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12476 27500 (h) sinyal yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12476 27500 (h) sinyal yok

arkadaşlar ben d bakırdan halit bizim burada 12476 27500 (h) frekansında sinyal yok bu neden olabilir ve ne yapmalıyız yardımcı olursanız çok sevinirim

auro insan hak. mah. baş vur (tabi şaka) farklı cihazlarda denedin mi?
    roj tv nedeniyle devletin o fr ye yönelik yayın kırıcı girişimlerini duydum geçici bir sorundur

Yorum yap

sınyal var kardes bızde

Yorum yap

arkadaşım bizdede yok bi söylenti çikiş bizim buralarda yok askerye sinyal göndermişte yok ondan dolayı çıkmıyorda ...yer ağrı:toplu:

Yorum yap

Roj Tv yi seyredip ne yapacaksınız.Bölücülükten başka bir şey yaptığı yok.
          Türk-Kürt Her zaman kardeştir.Kimse bunu değiştiremez.

Yorum yap

tabiki herzama kardeşiz ama nedense sadece doğuda bu sinyal sorunu var bu tür sorunları gördükçe kendimi ezilmiş hisediyorum . hakkari

Yorum yap

yaww bunun ezilmişlikle ne alakası var... sanki kanal da müthiş bi kanalda kalkmışsınız ne soruyosunuz...

Yorum yap

halit_2_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar ben d bakırdan halit bizim burada 12476 27500 (h) frekansında sinyal yok bu neden olabilir ve ne yapmalıyız yardımcı olursanız çok sevinirim
                http://www.lyngsat-maps.com/maps/hb8.html
                kapsama alanı için göz atabilirsiniz...
                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X