• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kyoto 9900-9910-9600 Güncel Yazılımlar 19/06/2006

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kyoto 9900-9910-9600 Güncel Yazılımlar 19/06/2006

AÇIKLAMA 1 : Kyoto modelleri yazılımlarını yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönmelisiniz...

AÇIKLAMA 2 : 9900 ve 9910 modellerde yazılımı yükledikten ve fabrika ayarlarına döndükten sonra emu yu aktif hale getirmelisiniz...

AÇIKLAMA 3 : bu yazılımda EMU AKTİF/PASİF OLAYI VARDIR..

:toplu:
    Teletext ok..
    Digital+ OK.......(Hispasat) 20/12/2006
    Mediapark ok....(Hispasat)
    Cartoon Network ok..(seca2)(Hotbird)
    Cabo ok....(Hispasat)( ----- )
    Tps ok....(Hotbird)(manuel key girişli)
    **** ok..
    Absat ok...(Hotbird)
    Kanal 1 keylerı eklenmıstır.
    AŞAĞIDAKİ 1. EMU AKTİF ETME YAZILIMI YENİLEDİĞİM İÇİN DEĞİŞMİŞTİR.. BUNUN İÇİN MENU-CİHAZ BİLGİSİ-OK-OK-AUDİO TUŞLARI KULLANILACAKTIR...

NOT: EMU aktıvasyonunu NBA Kanalının uzerınde yapınız arkadaslar...
    Eklenen Dosyalar

kabus-34 ' e teşekkürler...

Yorum yap

Teşekkürler kabus_34 arkadaşım emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
      LEBEN ?

Yorum yap

yazılımlar guncellendı.

Yorum yap

Baslık yazılım tarihine gore duzenlenmistir ..

Konu Sabitlenmistir ..

Yorum yap

ellerine saglık kardeşim.

Yorum yap

yazılımı yukledım ellerıne saglık fakat emu bolumune gırınce key eklemek ıcın bır bolum gelıyor ama hangı sistemde oldugu yazmıyor yanı viacces nagramı o bolumlere nasıl gırcez.

Yorum yap

elımdekı makına 9900dcı - yukledım ama sadece xxl lerı acıyor. yardımcı olursanız sewınırım.

Yorum yap

arkadasım yukarıdaki yazıyı okudunuzmu yazılımı attıktan sonra resetleyip
                  emuyu aktif yapınız saygılar

Yorum yap

arkadaşlar kyoto 9900dci- cihaz için 31.05.2006dan daha güncel bi yazılım var mı tps açmıo şu ankiyle

Yorum yap

tps su an kyotoda manuel key ıle ızlenebılmektedır...son aes keylerı gırınce tps ok...
                      ReKo

Yorum yap

bu zaten uzun zamandır vardı arkadasım.

Yorum yap

Kyoto 9900-9910-9600 Güncel Yazılımlar 19/06/2006

Baslıgı bu sekılde degıstırırmısınız aRKADASLAR:::....

KANAL 1 Eklenmıstır yazılımlara bılgınıze ARZ..

Yorum yap

04-01-2006 yazilimi kullaniyorum Discovery nin keyini girdim acmishti,ayni sekilde Kanal-1 keyini giriyorum acmiyor,silip yeniden tarattim yine olmadi.
                            Yeni yazilim atmak istemiyorum cunku Motor kulaniyorum 7 uydu ya ayarli.
                            Fabrika ayarina donupte tekrar kanal aramak itemiyorum.Fabrika ayarina donmeden olmiyor mu Kanal-1.

Yorum yap

Kanal 1 i sıleceksın o zmaan daha sonra sadece onun TP sını arattır arkadasım,
                              Bırde emu aktıvasyonunu Kesınlıkle NBA uzerınde yapacaksıN.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X