• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Çok Acİl Yardim..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çok Acİl Yardim..

ArkadaŞlar Merhaba Dsmart Kullaniyorum 9500 Cis CŞhazda Sorun Yok Ama Tv De Ekranin Üst Ve Altinda Kirmizilik Var Bu Nasil Gİderİlebİlİr Acİl Yardimlarinizi Beklİyorum

Televizyonunuzla ilgili bi problem benziyor tv ve recever arası scart kablo kullanıyorsanız kablonuzu bi değiştirip öyle bi deneyin yine sorun devam ediyorsa Televizyonu bi elektronikçiye gösterin

Yorum yap

relax-angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ArkadaŞlar Merhaba Dsmart Kullaniyorum 9500 Cis CŞhazda Sorun Yok Ama Tv De Ekranin Üst Ve Altinda Kirmizilik Var Bu Nasil Gİderİlebİlİr Acİl Yardimlarinizi Beklİyorum
      Lütfen konu başlığını kurallara uygun açın.

Yorum yap

yardımın için tesekkrüler dediginiz gibi deniyecem..

Yorum yap

dostum muhtemelen seninki tv ile ilgili bi sorundur eğer ki TMR ustanında dediği gibi skart kablonu değiştir ve ya ileri geri yuvaya ıturup utırmadığını kontrol et devam ediyorsa muhtemelen renk dağıtıyordur degahus denen bi araçla tv yi açmadan onu ekranın önünde hallederler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X