• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Iraklı çocuklara amerikalı çavuşun hatıra fotosu:(

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Iraklı çocuklara amerikalı çavuşun hatıra fotosu:(

bütün terbiyesizliği bütün ahlaksızlıkları yaptı bu askerler ya bütün dünyada göz yumdu ve yumuyor...

resmen.dinsis.orspnn.pc.anası.belli.babası.150

Yorum yap

Allah belalarını versin elbet bir gün gelecek devran dönecek.Bunlar insan değil yav.Herifler böyle bi şey ile gurur duyuyor.

Yorum yap

arkadaşlar ne deseniz haklısınız ama Bu Söyliyeceğiniz şeylerin ölçüsünü kaçırcağınız anlamına gelmiyor. O yüzden yazacağınız ve yazdığınız kelimelere dikkat edelim.

Yorum yap

elbet birgün gelecektir Hakk'ın vadettiği günler.mazlumun ahı yerde kalmayacak

Bir günde Kral olmadık... Bir günde tahttan inmeyiz...

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE.....GALATASARAY

Yorum yap

tarih bu gibi p...lerın geberip cehennem yolculuğuna çıktığı sayfalarla doludur belkide bu p...çoktan leş olmuştur.

Yorum yap

bu amerikanın politikasıda insanlarıda nekdar aşşağlıkmış birde süperiz diye övünürler pç kuruları

Yorum yap

bu adamlardan her türlü pislik beklenir, insanlıktan çıkmışlar bir kere..
                NEXT 8000 X CAM NEXT 2000 X CI PLUS NEXT 7500 CI NEXT 5000 CI

Yorum yap

Eli kırılsın haysiyetsizin
                  Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

Allah'ın Nuh ve Lut gibi bütün gazapları üzerinize olsun İnşallah !.

Ben ki üslubuna ve yazılarına dikkat eden, hatta bu konuda eleştiriler yazan olgun-dolgun yaşlı Spartakus35 olarak bu topiği yeni gördüm ve diyorum ki:

Bre kafir çavuş, bütün kainat ananın üzerinden geçsin İnşallah, sonra da senin üzerinden. Sonra sırasıyla bacılar ve tüm sülalenin... Allah'ın Nuh ve Lut gibi bütün gazapları üzerinize olsun İnşallah. Seni ve senin gibileri fırınlarda yaksınlar, canlı canlı kıyma makinalarında çeksinler...

Ooh, biraz rahatladım, biliyorum bana hiç yakışmadı ama, bu yaptıkları zalimlikler ABD'ye ve onun çavuşlarına yakışıyor mu ?.
                    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

vietnam dersi yetmedi onlara. ırak çölleri ve afgan dağları onların aklını başına getirecek. dünyanın sonunu getirmek için çok uğraşıyorlar fakat kendi kazdıkları kuyuya düşecekler. ALLAH (cc) hesabı görendir. mazlumları duyandır.

Yorum yap

Nefret

çok sinirlendim ağzımı bozmuştum ama sonra utandım kendi kendimi editledim.
                        Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ben ki üslubuna ve yazılarına dikkat eden, hatta bu konuda eleştiriler yazan olgun-dolgun yaşlı Spartakus35 olarak bu topiği yeni gördüm ve diyorum ki:

Bre kafir çavuş, bütün kainat ananın üzerinden geçsin İnşallah, sonra da senin üzerinden. Sonra sırasıyla bacılar ve tüm sülalenin... Allah'ın Nuh ve Lut gibi bütün gazapları üzerinize olsun İnşallah. Seni ve senin gibileri fırınlarda yaksınlar, canlı canlı kıyma makinalarında çeksinler...

Ooh, biraz rahatladım, biliyorum bana hiç yakışmadı ama, bu yaptıkları zalimlikler ABD'ye ve onun çavuşlarına yakışıyor mu ?.
                          arada bi rahatlamak lazım yazdıkların az bile aynen sana kaltılıyorum eyvvallah...

Yorum yap

bunların kanı bozuk insanlık dışı bir mahluk. bunlarının 7 sülalesine burdan bol bol selam eder hepsinide teker teker arkadan önden kucaklarım şerefsizlerrrrrrrr
                            Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
                            Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
                            Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
                            Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
                            Ö.HAYYAM

Yorum yap

ALLAH belalarını versin bunların.bu adamlardan her türlü pislik beklenir, insanlıktan çıkmışlar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X