• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - SDKarta LibreELEC Yazılımını Kurmak (Videolu Rehber)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=67459

Yorum yap

Sağolun hocam...
      Cihaza android kodi ile çalıştırdım ancak ses siteminden dts alamıyorum...
      Ses ayarlarından diğital output ayarlarını spdif passthrough yapmama rağmen hdmi danda ses veriyor...
      Hdmi sesi de kapanmıyor...
      Ayrıca bir usb birde 1 tb 3.0 hdd takınca hdd kafa vurma sesi veriyor, cihazın gücü yetmiyor çok ilginç...

Yorum yap

bende open elec 5.1 kurulu androıt olarak kullanmak ıstesem ne yapmam lazım tsk sımdıden yenı aldım cıhazı tam bılmıyorum

Yorum yap

salman003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bende open elec 5.1 kurulu androıt olarak kullanmak ıstesem ne yapmam lazım tsk sımdıden yenı aldım cıhazı tam bılmıyorum
          SD kartı çıkartıp devam edersen android olarak kullanırsın.Diğer e2 veya openelec gibi yazılımları sd kart takarak kullanabilirsin.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

e2 yı yuklemek ıcın hangı programı kurmam lazım bılgısayara

Yorum yap

salman003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              e2 yı yuklemek ıcın hangı programı kurmam lazım bılgısayara
              Bu iki programı SD karta kurmak için kullanırsın.SDFormatter ve Win32DiskImager
              Bunuda cihaz içine ulaşmak eklentiler ve diğer düzenlemeler için kullanırsın.WinSCP .

Alttaki adreste gerekli programlar var oradan indirebilirsin.
              http://wetektr.com/WeTek/index.php
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

openelecinst ile sd karta yükledim.sd kartı takıyorum ama yine android açılıyor.

Yorum yap

bir de sd kart yüklendiğinde içinde hangi dosyalar oluşuyor?

Yorum yap

levent67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    openelecinst ile sd karta yükledim.sd kartı takıyorum ama yine android açılıyor.
                    Abi Droid 1.1.7 ise cihaz açılırken çıkan beyaz ekrandayken AirMouse Kumandasının Power tuşuna bir kere basınca SDKart'tan açılmaya başlayacaktır.

SDKart'ın içeriğini Windows'ta görmek için ekstra bir yazılım kurman gerekiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

kardeşim press power button yazısı çıkıyor.basıyorum bir ker ama yine androitten açılıyor.

Yorum yap

WeTek Android sürümü kaç abi?

Yorum yap

Droid 1.1.7 güncelleme yaparmısın.
                          http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=69028

Yorum yap

sürüm 1.1.7

Yorum yap

Yukarıdaki güncellemeyi USB ye atarak droidden manuel güncelleme yaparmısın.

Yorum yap

tamam deniyorum abi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X