• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dsmart soruma cevap lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dsmart soruma cevap lütfen

yeni hd dsmart aldım 270 tl ye full pakette aldım ama lokal 12 kanallarını izleyemiyorum .vede dsmart cihazım 2 veya 3 dakika sonra açılıyor neden acaba

geç açılması normal zaten o sürede açılır fakat kanal izleyememe sorunun için 02124780303 nolu telefonu aramanız gerekiyor. bu arada 30. kanal üzerinde bekletin cihaz yazılım alsın belki yazılımda eski olabilir.

Yorum yap

lokal kanal

tamam tüm kanalarımda problem yok gayet güzel ama sadece local kanallar varya işte onları izleyemiyorum peki bunlardamı full paket içindedir öylemi, cevap yazarsanoız sevinirim.

Yorum yap

eczaci2008 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tamam tüm kanalarımda problem yok gayet güzel ama sadece local kanallar varya işte onları izleyemiyorum peki bunlardamı full paket içindedir öylemi, cevap yazarsanoız sevinirim.

loca kanalları hiçbirzaman ful paket içinde yer almadı arkadaşım...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X