• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

akai 2500 cı ya emu yüklenebiliyor mu?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• akai 2500 cı ya emu yüklenebiliyor mu?

arkadaşlar lütfen yardım edin atv şifresini girerek seyretmek istiorum elimde akai 2500 cı makine var ve alındıgı gunden beri (2003) hiç bir işlem yapılmadı.Yazılım yuklenebilmesi için flash değişimi yaptırmalımıyım.yada kendim amatör olarak yazılım atabilirmiyim.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

sanırım kimse ilgilenmiyor

Yorum yap

flaş ve rem entegresinin değişmesi lazım

Yorum yap

pieta Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar lütfen yardım edin atv şifresini girerek seyretmek istiorum elimde akai 2500 cı makine var ve alındıgı gunden beri (2003) hiç bir işlem yapılmadı.Yazılım yuklenebilmesi için flash değişimi yaptırmalımıyım.yada kendim amatör olarak yazılım atabilirmiyim.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
        flaş ve rem entegresinin değpişmesi gerekir eğer hala bu cihaz elindeyse ve de servislerin elinmde rem ve flkaş kaldıysa

Yorum yap

arkadaşım şu anda yapılacak bir şey yok zamanında eprom ve flaşın değişmesi lazım eski akai servislerini bulursan yaptırabilirsin

Yorum yap

aynı sorun bendede var bu cihazı başka cihazlara dönüştürebilirmiyiz mesela taplin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X