• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nextstar-N.Wave 6000 Nextstar 12500 Fta Plus Resimli Yazılım Yükleme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nextstar-N.Wave 6000 Nextstar 12500 Fta Plus Resimli Yazılım Yükleme

Nextstar-N.Wave 6000 Nextstar 12500 Fta Plus Resimli Yazılım Yükleme

paylasım icın tesekurler usta

Yorum yap

yukarıda anlatılan şekillde cihaza yazılım atmaya çalışıyorum.Abcak bir türlü yazılımı yükleyemiyorum.Acil yardım. cihazım 6000 fta.

Yorum yap

paylaşım için teşekürler ...

Yorum yap

Ellerine sağlık...
          İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
          CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
          KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
          ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

us talar acil yardım next resimde belirtiniz gibi yazılım uygulamasını eksiksiz uyguluyorum fakat cihazın arkasındaki anahtarı açtımda connection establish diye yazı çıkıyor cihaz 6000 fta wawe yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ustalara

Yorum yap

barış100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              us talar acil yardım next resimde belirtiniz gibi yazılım uygulamasını eksiksiz uyguluyorum fakat cihazın arkasındaki anahtarı açtımda connection establish diye yazı çıkıyor cihaz 6000 fta wawe yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ustalara
              yazılımlarla yükleme loduru masa üstüne al bilgisayarda öyle at
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ustam yazılımlarla loderi masa üstüne attım aynı sorun devam ediyo leptopla atıyorum sorun ondanmı olabilir acaba comport ayarlarınıda yaptım çıldıracam

Yorum yap

hayır bende leptop kullanıyorum 232 rs sorun olabilir ceviricimi kullanıyorsun usb yi arkadaşlar bazı leptop modellerinin desteklemediginden bahsediyordu
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

aynı sorun bendede var arkadaslar problem ne olabılır saygılar

Yorum yap

ewt ustam çevirici kullanıyorum ama daha önce next 7500 cihazına yüklemeyaptım problem yaratmadı yükleme başarılı oldu uymsurunu oldunu zannetmiyorum

Yorum yap

yokmu bana yardım kimseden

Yorum yap

next 12500 cı

ustalar cihaı yeni aldım yeni yazılım yükleme nasıl olur bana kısaca anlata bilirmisiniz?

Yorum yap

Yazılım yükleme proğramının linki nerde göremedim gönderebilirmisiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X