• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

neden banlandım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• neden banlandım

ben forumda seyhmuzs nicki ile yazan üyenizim arkdasın nicki ile yazıyorum.dünde sordum neden banlanmısım.yetkili hiç kimse cevap vermedigi gibi açtıgım konuda silinmis.ben artık yavas yavas bu forumunda diğer forumlar gibi bazı kişi ve firmaların istedigi gibi at kosturdukları arka bahçeleri olarak kullandıkları bir yer olarak görüyorum.tekrar soruyorum ben hangi forum kuralını çignedigim için banlandım.

X bir firma hakkında yazdığınız son mesajı tekrar gözden geçiriniz. Burada üye olmak ve Next kullanıyor olmak sizi firmaya hakaret etme hakkı vermez. Bu yüzden 1 ay süreyle uzaklaştırıldınız.

Yorum yap

cobra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben forumda seyhmuzs nicki ile yazan üyenizim arkdasın nicki ile yazıyorum.dünde sordum neden banlanmısım.yetkili hiç kimse cevap vermedigi gibi açtıgım konuda silinmis.ben artık yavas yavas bu forumunda diğer forumlar gibi bazı kişi ve firmaların istedigi gibi at kosturdukları arka bahçeleri olarak kullandıkları bir yer olarak görüyorum.tekrar soruyorum ben hangi forum kuralını çignedigim için banlandım.
      Açıklama üstte yapılmış. İlave olarak; diğer forumlar bizi ilgilendirmez ve bizi de diğer forumlarla kıyaslamayın; kimin nerede nasıl at koşturduğu da onları ilgilendirir. Bugüne kadar buradaki objektif değerlendirme sistem kuralları hiçbir kurum, kuruluş veya şahsın istekleri / talepleri doğrultusunda çiğnenmemiştir.

Ayrıca konuyu da yanlış bölüme açmışsınız, ilgili yere kaydırdım. Öncelikle kuralları okuyun..

konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X