• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digital Cameralar Hakkinda ....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digital Cameralar Hakkinda ....

Forumda aradim bulamadim .....

Digital cameralar hakkinda bir bolum var mi ? Benim soracagim bazi seyler var ; Bu konu ile ilgilenen var mi ?

Sorum su SONY DVD 304E model bir camera aldim , midi dvd ye kayit yapabiliyorum sorunsuz , ama 30 dk normal kayit oluyor, bu kucuk filimleri bilgisayarda toplayip buyuk bir dvd yapabilirmiyim ?

Yaptigim filimler ustunde oynama yapabilirmiyim ?

Tesekkurler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Digital cameralar hakkinda bir bolum var mi ? Benim soracagim bazi seyler var ; Bu konu ile ilgilenen var mi ?

Sorum su SONY DVD 304E model bir camera aldim , midi dvd ye kayit yapabiliyorum sorunsuz , ama 30 dk normal kayit oluyor, bu kucuk filimleri bilgisayarda toplayip buyuk bir dvd yapabilirmiyim ?

Tesekkurler
    Konu ile ilgili yazılımları kullanırsan her şeyi yapabilirsin, ama bu işte yeniysen önünde çok uzun bir yol var.

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tesekkurler
      Kamera cd'yi direk dvd player'de izlenebilir dvd formatında kaydeder. Bunun üzerinde oynama veya birkaç cd'yi büyük dvd'de toplayabilmek için 1'den fazla programa ihtiyaç var.

- DVD formatından -> mpeg (mpeg2) formatına converter (dönüştürücü) program
      - mpeg dosyasını düzenlemek veya düzenleme yapabilmek için bir program (Sony Vegas Video tavsiye edebilirim)
      - mpeg dosyasını tekrar izlenebilir DVD'ye kaydetmek için Nero gibi bir program.

Yorum yap

tesekkurler deneye deneye bulacagim dogru yolu .......

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          - DVD formatından -> mpeg (mpeg2) formatına converter (dönüştürücü) program
          Bu sekilde gorev yapan bir program adi tavsiye edermisin.

Tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X