• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next9000xcam ultra ailesine merhaba

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next9000xcam ultra ailesine merhaba

Nihayet dün eski cihazım olan kampanyadan yararlanarak ultra ailesine katıldım, tüm arkadaşlara merhaba, cihaz acemi sorular sorabilirim çünkü kafama bir iki şey takıldı.
    Forumda cihaz tanıtılırken 32Mb SDRAM denilmişti fakat kullanım kılavuzunda cihaz özelliklerinde 16Mb SDRAM yazıyordu bu konuda bilgisi olan varmı?

hehe özelliklere takılmayalım verilen hizmetlerden faydalanıp birçok paketi ücretsiz izlemenin keyfine bakın cihaz ha 16 olmuş ha 32 sonuçta hotbird deki paketlerin yarısını izleyebilirsiniz ;

saygılar..

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hehe özelliklere takılmayalım verilen hizmetlerden faydalanıp birçok paketi ücretsiz izlemenin keyfine bakın cihaz ha 16 olmuş ha 32 sonuçta hotbird deki paketlerin yarısını izleyebilirsiniz ;

saygılar..
      takıldığıma değil, doğru bir şekilde bilgilendirilmek isterim, bana kalırsa fark vardır ve işlev olarak etkili olması lazım .........

Yorum yap

ultra yardim

arkadasim zaman gecmeden geri verebiliyorsan hemen ver. next 9000 ultraya destek yok yok.cünkü yeni modeler cikti yoksa yeni cikani kime satacaklarrrrrrrr

Yorum yap

cihazda çok donma ve kilitlenme var.sitresden birkaç ay sonra başına agrılar girer.yinede hayırlı olsun.
          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
          seninde destanını okuyalım ezberden,
          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

dostum cihazın harika bir cihaz hani bir laf vardır oynamsını bilmeyen gelin yerim dar dermiş işte cihazı yerinde ve kullanmasını bilmeyenlerde bişeyler söyler aldırma bu cihazda neyi nasıl yapmasını öğrenmeden cihazını karıştırma çünkü fasa fiso bir cihaz değildir güle güle kullan
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

2000 hd tv de yazılım verilmedi.kim dedi size ultraya yazılım yok diye.sabırsanız müşteri yazılımını bekleyin.

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
              NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
              DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
              DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
              diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
              INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
              _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
              _NEXT 8500 XPA
              _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

arkadaşlar 05.06.2007 tarihli yazıya cevap yazıyorsunuz

Yorum yap

arkadaşım 9000 ultrada baya sorunlu bir cihaz kafayı yiyebilirsin..hem ilk baştaki gibi artık 9000 ultranın havası kalmadı free server da kapandı kapanacak bir var bir yok müşteri çekmek için..ben dreamboxdan yanayım

Yorum yap

başına yağan karı erit arkadaşım. keşke bir bilene sorsaydın. kesinlikle next aldırmazdı sana.
                    At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

zeytun71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar 05.06.2007 tarihli yazıya cevap yazıyorsunuz
                      yeni almak isteyen olmayacak mı hiç ? birileri hata yapmış. başkaları bari yapmasın ... dreambox alın.
                      At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

2000 lere buldukları autoyu ekliyorlar 9000 ultra serisine hiç bir şey yok neden ? bunun cevabını kımse vermiyor.. veremıyor..biride çıksın şundan desin yaaa

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          2000 lere buldukları autoyu ekliyorlar 9000 ultra serisine hiç bir şey yok neden ? bunun cevabını kımse vermiyor.. veremıyor..biride çıksın şundan desin yaaa
                          sabrın sonu selamet dostum
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            inşallah dostum ...

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşım 1 senedir bi bak, premier star pakedi, show time (irdeto 2), Orf ve Art bile yazılımın alt yapısına eklenmedi.Aotusundan falan vazgeçtik. Ama Next 2000 serisine çözülen herhangi bişey anında ekleniyor.

Bunları hep yazdık ama aynı hiçbir değişiklik yok.

Bir alım satım bölümüne bir bakın Next 9000 serisni herkez elinden çıkarmaya bakıyo. Helal olsun ne diyelim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X