• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Botech-Strom Soru Ve Sorunları Buraya ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Botech-Strom Soru Ve Sorunları Buraya ..

BOTECH / STROM Serisi Soru Ve Sorunlar.
    KaMeRaMaN mylivepage.com

elimde strom 5000 fta var acaba hangi güncel
    yazılım yuklemeliyim nereden bulurum ilgilenirseniz sevinirim
    şimdiden teşekkürler

Yorum yap

seiko Nickli Üyeden Alıntı
      elimde strom 5000 fta var acaba hangi güncel
      yazılım yuklemeliyim nereden bulurum ilgilenirseniz sevinirim
      şimdiden teşekkürler
      Strom 5000 fta Emu ve Guncel bir yazılım yok ..

Yorum yap

ilginize teşekkürler hocam

Yorum yap

botech mgm biss

Yorum yap

bana iardim edermisisinis.bende botech9000fta(xp)-ali ,son iazilim ukledim ,E1 displeide geldi ne iapsam ,ioksa flas mi aindi,ialnis bir sei iaptim galiba.bana irdim i4in 4ok tesekur ederim.(dun bugun dyr,bugun iarin dyr)

Yorum yap

mishosat Nickli Üyeden Alıntı
              bana iardim edermisisinis.bende botech9000fta(xp)-ali ,son iazilim ukledim ,E1 displeide geldi ne iapsam ,ioksa flas mi aindi,ialnis bir sei iaptim galiba.bana irdim i4in 4ok tesekur ederim.(dun bugun dyr,bugun iarin dyr)
              birazdaha duzgun yazarsan sana daha hızlı yardımcı olaruz..

Yorum yap

af ed beni usta,ine anlataim:botech9000fta(xp)ieni model 12 2005 izilim03022006iaptim ,iazilimdan sonra gihasda E1 isaret edior,erosat baseden bu gihaz i4in not funt iazior,anadim ki ialnis iazilim ukledim,senge flas mi iandi,ne iapmam gerrek.iardim i4in tesekurler

Yorum yap

af ed beni usta,ine antaim:botech9000fta(xp)ieni izilim03022006iaptim ,iazilimdan sonra gihasda E1 isaret edior,erosat baseden bu gihaz i4in not funt iazior,anadim ki ialnis iazilim ukledim,senge flas mi iandi,ne iapmam gerrek.iardim i4i tesekurler

Yorum yap

mishosat Nickli Üyeden Alıntı
                    af ed beni usta,ine antaim:botech9000fta(xp)ieni izilim03022006iaptim ,iazilimdan sonra gihasda E1 isaret edior,erosat baseden bu gihaz i4in not funt iazior,anadim ki ialnis iazilim ukledim,senge flas mi iandi,ne iapmam gerrek.iardim i4i tesekurler
                    E1 hatası icinde cpa ve mpa cip olan botech serilerinde icindeki cip arızası oldugunu gosterir ama cihazın XPA protection chip ise bu flash çökmus anlamına gelir.. flash yeniden programlaman gerekiyor

Yorum yap

Selam Herkese...
                      Benim bir tanıdığımda botech 6500 ci var içine sonradan çip çakılmış acaba bunun için yeni versiyon nedir ve bunun için softcam keyleri nereden takip edebilirim?Yardımlarınız için teşekkür ederim...Saygılarımla....
                      ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
                      >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Yorum yap

ercev Nickli Üyeden Alıntı
                        Selam Herkese...
                        Benim bir tanıdığımda botech 6500 ci var içine sonradan çip çakılmış acaba bunun için yeni versiyon nedir ve bunun için softcam keyleri nereden takip edebilirim?Yardımlarınız için teşekkür ederim...Saygılarımla....
                        En Yeni versiyon 09.02.2006 tarihli yazılımıdır yazılım asagıdaki linkte..
                        (botech6000ci_cpa_x_xl_060208)
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=6418
                        Botech receiverler *.kbn uzantılı key dosyaları kullanmaktadır.. hergun gencellenen key dosyalarıda asagıdaki linkte..
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...7280#post37280

Yorum yap

Teşekk&#252;r ederim Mr_Memo..Ama bu botech in yazılımı nasıl atılıyor onu bilmiyorum.Acaba onu nasıl yapıcaz?
                          ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
                          >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Yorum yap

mr memo nun verdıgı lınklerden yazılımını indir...ayrıca yazılım edit&#246;r&#252; olan DNUPMAN 5.3 indir...edit&#246;r&#252; a&#231; FİRMWARE kısmındaki BROWSE ok.le .indirdiğin yazılım dosyasını se&#231; ve DOWNLOAD ok.le.START butonu aktıf olacak ok.le yuklemeye başlayacak.kolay gelsın.

Yorum yap

hogam bu cihasdan biktim simdide E5 undeki panelde iazdi ,normal 001 geldi,ama donup bir turli kumanda almas ve kanal a4mas .herseii tamamen douru iaptim,botech 9000fta x-pa-li model,eski version 1.7,normal 4al6sirdi sonra 09.2.2006 iani 1.9 versionu izilimi atarken bu duruma geldi.ioksa cihas mu bozuk.ne iapmam gerek.bana iardim edermisinis.4ok tesekur ederim.(mehmet)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X