• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• evde cihazı herkes kullanabildiği için bazı kanalların isimlerininde görünmesi sakıncalı
    ayrıca ani elektrik şokunda menü 1234 şifre resetlendi tüm gizli kanallar açığa çıktı neyse erken farkettik bu nedenle kanallar hem gizli hemde kilitli aynı anda
    İSTENİLEN KANAL HEM KİLİTLENMELİ AYNI ANDA GİZLENEBİLİRLİĞİ OLMALI MENÜ ŞİFRESİ KIRILSA BİLE KİLİTLİ OLGUĞU İÇİN AÇILAMAZ OLMALI
    CİHAZ NEXT YE 2000 HDTV

Yorum yap

• KANALLAR ARASI topluca işaretleme toplu taşıma veya tektek taşıma
      işaretli kanallar aynı anda hem gizli hem kilitli olabilirse çok güzel olacak CİHAZ NEXT YE 2000 HDTV

Yorum yap

• NEXT YE 2000 SUPER HADTV CİHAZ yeni yazılımında eternet olamsı nedeniyle sürekli, internete bağlı olduğunda OTOMATİ KENDİNİ CÜNCELEYEBİLECEK CİHAZA ÖZEL ÇAKILI SABİT IP AYAR YAPILABİLİRSE
        DIŞARDAN MÜDAHALE OLMADAN ÇAKILI IP ADRESİ ÜZERİNDEN KENDİNİ SÜRKLİ GÜNCELEMİŞ OLUR HAZIRLAYACAK OLANLARA KOLAY GELSİN

Yorum yap

• arkadaşlar ;birde karşılaştığım sorun comportu açtığında(yani paylaşımı aktif ettiğmizde)HSIC MENÜSÜ'ne okeylediğmizde provider biligileri gelirdi ve paylaşımın hızlı olması için ilgilli kanal identlerini çentiklerdik fakat son yazılımda HSIC MEMÜSÜ'nü okeylediğimizde hiç bir işlem olmuyor ,ileri geri işlem yapılmıyor dierek exit tuşu ile ancak çıkılabliyor.HSIC MENÜSÜ'ndeki provider ve kanal identlerinii *** update bölümünde gördüm o da update olabilen kanalın üzerindeyken aktif oldu ,sanırım bu hata da dikkate alınırsa mükkemmel olacak ,amacım burda yazılımda kusur aramak değil . @doktor üstadımızın da dediği gibi hataları tesbit edip düzeltmek ve mümkün olan en iyiye ulaşmak..
          saygılarımla

Yorum yap

• NEXT YE 2000 CİHAZI ALMADAN öNCE YUMATU CİHAZ ALMIŞTIM kendi freex dorsel dahil ***wiev kanallar sürekli açıktı fiyaatı 100 ytl idi ? NEden ?

Yorum yap

• Bu Cİhazda Verİlen Ayarlari Uygulamama Rağmen Henüz Paylaşimi Aktİf Hale Getİremedİm Portlada Bulunamadi Yaziyor

Yorum yap

• azayhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu Cİhazda Verİlen Ayarlari Uygulamama Rağmen Henüz Paylaşimi Aktİf Hale Getİremedİm Portlada Bulunamadi Yaziyor
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37774

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37957

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37777

Yorum yap

• Belki mevcut yazılımla oluyodur emin değilim ama bence ethernet için proxy ayarı da olsa güzel olurdu.

Yorum yap

• Nevcamd1 2000 super hd içinde verilse iyi olur.benim hem 9000 ultra hemde 2000 super hd cihazım var şimdilik ultrayı kullanıyorum.üyelik için mach bir hocaya pm attım ayrıntılı bilgi vermedi.esasen hd yayınlarıda merak etmiyor değilim.

Yorum yap

• hocam
                      hem cx2000 superplus hemde hdtv2000 im var
                      ikisi farklı odalarda
                      cxsuperplus un usb ye kayıt yapması inanılmaz güzel

lütfen hdtv2000 de de kayıt olayını ele alın.

kolay gelsin

Yorum yap

• cihazımı her kapatıp açtığımda (fişten çektiğimde) kanal listesi gizleme şifresi devre dışı kalıyor gizlenen kanallar açığa çıkıyor kilitli olmadığından çoluk çocuğa rezil oluyoruz lüfen bir çözüm Yada bu menüyü de ana menü kilitlemenin içine yerleştirlebilirse iki türliü kilit güvenli olur x tuşu veya kırmızı tuş 1234 değiştirilebilmeli ki kolay bulunmasın şiferyı çözmek kolay KENDİLİĞİNDE ÇÖZÜLMESİ HİÇKOŞ DEĞİL
                        BEN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM UMARIÖ ÇÖZÜM BIULUNUR
                        EMĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDRİM.

Yorum yap

• Değerli üstadlarım merhabalar;USB kontrol bölümündeki JPEG ve MP3 bölümlerinin aktif hale gelmesini istirham ediyorum.Saygılarımla.Kolay gelsin elleriniz dert görmesin.

Yorum yap

• paylaşım bölümünde daha önce kullandığınız sonra devre dışı bıraktığınız yada serverin kapandığı durumlarda servera ayit bilgileri silemiyorsunuz sadece kapalı konuma alınabiliyor istemediğiniz bazı isimlerdeki free server adlarıda kalıcı oluyor 10 adet bağlantı bölümünün ayrı ayrı temizlenebilir olması güzel olurdu diye düşünüyorum yazılımı geliştiren arkadaşlara tşk....

Yorum yap

• dicle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              paylaşım bölümünde daha önce kullandığınız sonra devre dışı bıraktığınız yada serverin kapandığı durumlarda servera ayit bilgileri silemiyorsunuz sadece kapalı konuma alınabiliyor istemediğiniz bazı isimlerdeki free server adlarıda kalıcı oluyor 10 adet bağlantı bölümünün ayrı ayrı temizlenebilir olması güzel olurdu diye düşünüyorum yazılımı geliştiren arkadaşlara tşk....
                              Aslında silinebilir. yeni isim yazmak için ilk harfe bastiginizda hepsi birden silinecektir. Gerekirse Sari tuşla da o son yazdiginiz tek harfi silip exit ile çıkarsanız, silinmiş olarak bir üst menüye geçer.

Yorum yap

• hocam 2000 super HDTV aldım 9000PVR kullanıyordum onda iki ayrı kanal izleme özelligi var HDTV olamazmı yeni yazılım nezaman cıkar.tesekur ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X