• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astrayi cekebilirmiyim????

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Astrayi cekebilirmiyim????

Arkadaslar ben Balikesir Burhaniyedeyim Canak 90 cm acaba astrayi cekebilirmiyim??? Bu konuda deneyimi olan arkadaslardan fikirlerini bekliyorum.Anten catida.:iyyy::iyyy: selamlar.

yil57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben Balikesir Burhaniyedeyim Canak 90 cm acaba astrayi cekebilirmiyim??? Bu konuda deneyimi olan arkadaslardan fikirlerini bekliyorum.Anten catida.:iyyy::iyyy: selamlar.
    Balıkesirde kullananlar daha iyi bilir yanlız D+ paketlerini rahat alırsın yanlız onlarda henüz izlenemiyor premier paketleri gelmez büyük anten ister 180 200cm Yada fazlası v.s

Yorum yap

burhaniyede yayınlar güçlü 150 ile hemen hemen tamamı geliyor 90 lıklada bayağı kanal gelir arkadaşım....
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

astraya izlersin çanak çapına göre kanal sayısı değişir...
        Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

ben bandırmadan premiyer kanallarının güclü olanları 90 lık canakla izliyorum
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

uşak tan 120 lik antenle premier kanallarını alamadım next 0.4 db lnb ile . kolay gelsin
            150cmden aşağı antenle verim alamzsın !

Yorum yap

tesekkürler arkadaslar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X