• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cx super pulus serisi lig tv hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cx super pulus serisi lig tv hatası

makinaya 117 yazılımı ve 123 yaılımı yüklendi..
    her iki yazılımdada lig tv yasal kart ile açmıyor buna uygun yazılım hangisi var başka yardımcı olurmuunuz next 8000 xcam açıyor ama 2000 açmıyorrdım. ya
    BİR GÜN HERKES FENERBAHCELI OLACAK

mustafa k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her iki yazılımdada lig tv yasal kart ile açmıyor buna uygun yazılım hangisi var başka yardımcı olurmuunuz next 8000 xcam açıyor ama 2000 açmıyorrdım. ya
    Öncelikle kartın cinsini yazmalıydınız...Crytoworks'mu yoksa Irdeto kartmı..Aboneliğiniz nasıl ve hangi uyduya ait....

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle kartın cinsini yazmalıydınız...Crytoworks'mu yoksa Irdeto kartmı..Aboneliğiniz nasıl ve hangi uyduya ait....
      kart Crytoworks ve turksat uydusu üzerinden.
      BİR GÜN HERKES FENERBAHCELI OLACAK

Yorum yap

valla dostum bendede Crytoworks kart var ve cx süper plus tüm yazlımımları çalıştırıyor. özellikle son yazılımlardan sonra kart update sorunuda düzeltildi. biyerlerde hata yapıyorsun ama bi kurcala bakalım.

Yorum yap

şunuda söylemeden edemiycem kartını öncelikle digitürk cihazın varsa orada update yap. açınca süper plusa tak lig tv üzerinde bekle yalnız. şayet diğer türlü yapacaksan süper plusa kartını direk tak lig tv üzerine gel bi yarım saat bekle ama son yazılım olmasına dikkat et açacaktır. sanırım senin sorunun kart update

Yorum yap

eğer next 8000 açıp next 2000 de açmıyorsa 2000 emusunu açmamışsındır (menüden girişler kısmına gel kırmızı tuşuna bas 1234 le bir menü çıkacak ordanda hepsini açık yap save de ondan sonra kartını takıp izleyebilirsin)
            Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

dijitürkün emuyla ne alakası var

Yorum yap

teknodrom Nickli Üyeden Alıntı
                dijitürkün emuyla ne alakası var
                @alo arkadaşımızın demek istediği emu değil.Emu menusunun içindeki card update seçeneğinin kapalı olma ihtimali, yani bu seçenek kapalıise DT kartı kendini güncelleyemeyeceği için kanalıda açamama durumu.Selamlar saygılar...

Yorum yap

14-2-2008 yazilimi aciyor.türksat veya 7°kini okuyor.ben sorun yok.

Yorum yap

mustafa k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadasim senin sorunun cx 2000 den degil yukaridaki arkadasin da dedigi gibi biraz lig tv nin üzerinde bekliyeceksin belki kapatip acman süreyi kisaltabilir uydudan karta sinyal gelmesi icin.dunkes:
                    Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

arkadaşlar ben dt abonesiyim next sper plus ciğazım türksattan lig tvi seyredemiyorum neden olabilir yardım ederseniz memnun olurum teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X