• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

UFalcon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, cihazım NEXT 2000 SUPER PLUS CX,
    yeni yazılım güncelledim, fakat giriş menüsünde EMU 'yu aktif edemiyorum. *** KONTROL olarak çıkıyor menu, bilgi verirseniz sevinirim. Birden fazla yükledim, birden fazla da makinayı boot etti, fakat sonuç yok.
    neye takıldınız. emu *** bölümü çıktıysa usb menüsünda işlem tamamdır. eğer çıkmadıysa emu *** bölümü usb bölümünde kumandadan kırmızı tuş ve 1234 şifresini girip en üstteki emuyu açık yap altındakilerin hepside açık olsun tamam. başka uğraşmayın polsat sportun üstünde 10-30 sn bkleyin polsatı açsın. diğerleride aynı şekilde digi tv premier wievler freexler
    Next 2000 süper DPCIS
    Next 2000 süper CIS
    Next 8000 xci
    Next 9000 ci
    topfield 3000 cipro
    Goldmaster 90400 dpci v

tsp

arkadaslar dedıgınız gıbı yaptım fakat tps ler acmıyor nasıl acacagım tesekkurler

Yorum yap

sorun orada zaten. emu file çıkmıyor.

Yorum yap

slm arkadaşlar. digiturk kullandığım için ben bir önceki yazılıma geri dönmek zorunda kaldım. kanal geçişleri çok yawaş ayrıca maç izlerken yarım saat sonra takılıyor ve kilitleniyor. cihazımı arkadan kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyordum. bir önceki yazılıma geri dönünce hiçbir sorunum kalmadı. cihazımı zaten sadece digiturkte kullanıyordum...

Yorum yap

sorun orada zaten. giriş menüsünde kumandadan kırmızı düğmeye basıyorum fakat şifre ekranı çıkmıyor. Yazılımı yüklerken save etmiyor hata veriyor. Anladığım kadarı ile bendeki sorun orada. Neden böyle oldu anlamadım.
          Eğer girişler menüsünde kırmızı tuşa basıp, şifre bölümü gelmiyorsa muhtemelen yazılımı atmakta başaralı olamadınız. Verdiği hatayı buraya yazabilirsen yardımcı oluruz.

Yorum yap

Ustalarımdan bir ricam var yeni yazılımlar verildiğinde Süper Plus cihazlara toplu Tp silme ve uydu silme eklenebilir mi acaba. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

size yaptığım işlemi baştan anlatayım. Çok bilgi sahibi değilim ve daha yeni kullanıyorum. Yeni yazılımı aldım sayfadan, yazılımı da match1 tasarım dan aldım. Doğru olduğunu sanıyorum. USB ye yükledim ve USB yi cihaza taktım. Cihazda yazılımı güncellemek istiyormusunuz sorusu çıktı OK dedim ve USB den yüklemeye başladı. SOnra makina boot lanacak ifades çıktı bir süre sonra görüntü kapandı. Sonra cihazın önündeki ekrendan takip ettiğimde "Err" veriyor, yani kaydetmiyor anladımığım kadarı ile yeni yazılımı. Sonra görüntü açılıyor. Menüye geliyorum girişler menüsünde EMU dosyası yazmıyor, önceki gibi *** kontrol yazıyor.

Yorum yap

size yaptığım işlemi baştan anlatayım. Çok bilgi sahibi değilim ve daha yeni kullanıyorum. Yeni yazılımı aldım sayfadan, yazılımı da match1 tasarım dan aldım. Doğru olduğunu sanıyorum. USB ye yükledim ve USB yi cihaza taktım. Cihazda yazılımı güncellemek istiyormusunuz sorusu çıktı OK dedim ve USB den yüklemeye başladı. SOnra makina boot lanacak ifades çıktı bir süre sonra görüntü kapandı. Sonra cihazın önündeki ekrendan takip ettiğimde "Err" veriyor, yani kaydetmiyor anladımığım kadarı ile yeni yazılımı. Sonra görüntü açılıyor. Menüye geliyorum girişler menüsünde EMU dosyası yazmıyor, önceki gibi *** kontrol yazıyor.
                kontrol yazan yerde kırmızıya basın 1234 girin açılır

Yorum yap

tps

arkadaslar dedıgınız gıbı yaptım fakat tps ler acmıyor nasıl acacagım tesekkurler

Yorum yap

erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tps ler cuma günü çöktü arkadaş bun veya pazartesi fixli yazılım verile bilir tps lerle ugraşma
                    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tps ler şu ara sorunlu. Üstatlar tps auto fix yazılımının pazartesiye kadar verileceğini söyledi.
                      Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

Cihaz ekranında Err yazdıysa muhtemelen yanlış yazılım atmaya çalışıyorsunuz. Cihazınızın modeli tam olarak neyse ona göre yazılım indirip, yüklemeyi deneyin.

Yorum yap

selam arkadaşlar emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim lakin tps ler açmıyor saygılar.

Yorum yap

arkadaşlar doktor 2000süper hd ve cx için tps yazılımlarını vermiş.

next-2000süper cx tps auto yazılımı

doktor Nickli Üyeden Alıntı
                            arkadaşlar yetişen test yazılımları hdtv ve 2000 super cx diğerleri yetişmeyebilir saygılar
                            tps ok ve dt sorunlular denesin düzenlemeler yapıldı.,sadece grup arkadaşlarımıza

.
                            VESTEL UD9200 4K LED TV
                            ARÇELİK 32" LED TV
                            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

slm arkadaslar ben bu ak şam 24 00 dal sonra ***vıew ler hebsi acik di

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X