• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 5.6.2007 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tesekurler sampiyon dedigin yaptim haklisin helal osun size

Yorum yap

• garfield67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      2007-7-23 yazıyor. Aslında bende 22 ağustos yazılımı yüklü. 1 aylık hata var. 2007-8-23 olmalıydı gibime geliyor.
      Arkadaşım sistem bilgisine girdikten sonra ''Kırmızı'' tuşa bas.....

selamlar saygılar..
      Next Minix HD
      Next 2000 HD
      Next MACHINA 3D SUPER
      Next 64

Yorum yap

• Arkadaşlar 22-08 ile 30-08 yazılımı arasında ne gibi bir fark var.Nebu hocada 30-08 yazılımı var.
        DREAMBOX 800 HD
        Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

• isodem64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar 22-08 ile 30-08 yazılımı arasında ne gibi bir fark var.Nebu hocada 30-08 yazılımı var.
          ikiside aynı hiç bir değişiklik yok

Yorum yap

• ikiside super kotu yzilim. 05 06 2007 gibi guzel yzilim bekleris insalah hicalarimiz verir en kisa zamanda

Yorum yap

• 30 8 yazılımında newcamd 3 çıkarmışlar ama bencede 5. 6 .07 yazılımı daha güzeldi

Yorum yap

• salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                30 8 yazılımında newcamd 3 çıkarmışlar ama bencede 5. 6 .07 yazılımı daha güzeldi
                Bu yazılımda kitlenme filan oluyormuydu. Cihazı yeni aldım fazla kitleme yapıyor. Tps lerden vazgeçip bu yazılımı kulanmayı düşünüyorum...

Yorum yap

• 5-6-07 yazılımına bende döndüm .arkadaşlar tps auto yükleyebilirsiniz,

Yorum yap

• 8000,9000,ve plus serisine yazılım attım hala devam ediyor bu serilerde eski tarihli yazılımlarla
                    chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• ezhar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bu yazılımda kitlenme filan oluyormuydu. Cihazı yeni aldım fazla kitleme yapıyor. Tps lerden vazgeçip bu yazılımı kulanmayı düşünüyorum...
                      Arkadaslar bende once son versiyonu kurdum. setting atmakta fln sorun yasadim hemen 5. 6 .07 yazilimini yukledim. cok memnunum tps auto ve newcamd1 gayet saglikli calisiyor.

Yorum yap

• hocam ne desdem azdır. teşekkürler.

Yorum yap

• arkadaşlar ellerinize sağlık.fakat benim bi sorunum var
                          vardımcı olursanız sevinirim.benim makinada kanallarda donma yapıyor.ses var görüntü sabit bu sorunu nasıl giderebilirim.

Yorum yap

• Hangi kanalda donma var?
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 12.04.2007 yazıkımını attım çok fazla donmuyor yeni yazılımda nevcam.1.2.3 donmadan çalışmasını istiyoruz

Yorum yap

• teşekkürler hocam allah sana uzun ömür versin
                                :bravo::

Next 9000xcam ultra skystar2 pc. 95 lik 3 adet çanak
                                hortbirt sünis türksat çoklu lnb.:tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X