• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Db Hatası :(:(:( Lütfen Yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Db Hatası :(:(:( Lütfen Yardım

sayın site sahipleri moderatör veya admin ustalarım benim sitemde bir arıza çıktı nasıl düzelticeğimi bilmiyorum daha doğrusu templateleri resetledim gene olmadı nasıl yapacağımı bilen birisi varsa yardım edebilirmi acaba???

konuya girdimde
    aynen şöyle yazıyor;

There seems to have been a problem with the ll SüperMp3 Türkiyenin En Süper Paylaşım Platformu database.
    Please try again by clicking the Refresh button in your web browser.

An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, whom you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience

Kutu içinde ise;

Database error in vBulletin 3.5.3:

Invalid SQL:

SELECT
    IF(votenum >= 1, votenum, 0) AS votenum,
    IF(votenum >= 1 AND votenum > 0, votetotal / votenum, 0) AS voteavg,
    post.pagetext AS preview,
    thread.threadid, thread.title AS threadtitle, thread.forumid, pollid, open, replycount, postusername, postuserid, thread.iconid AS threadiconid,
    thread.lastpost, lastposter, thread.dateline, IF(views<=replycount, replycount+1, views) AS views, notes, thread.visible, sticky, votetotal, thread.attach,
    hiddencount
    , NOT ISNULL(subscribethread.subscribethreadid) AS issubscribed
    , deletionlog.userid AS del_userid, deletionlog.username AS del_username, deletionlog.reason AS del_reason

FROM thread AS thread
    LEFT JOIN deletionlog AS deletionlog ON(thread.threadid = deletionlog.primaryid AND type = 'thread')
    LEFT JOIN subscribethread AS subscribethread ON(subscribethread.threadid = thread.threadid AND subscribethread.userid = 1 AND canview = 1)

LEFT JOIN post AS post ON(post.postid = thread.firstpostid)

WHERE thread.threadid IN (0,191,190,189,188,187,186,185,184)
    ORDER BY sticky DESC, thread.lastpost DESC;

MySQL Error : Unknown column 'canview' in 'on clause'
    Error Number : 1054
    Date : Friday, March 31st 2006 @ 09:08:24 PM

1 nolu kullanıcıyı mı sildin ne ettin en son yaptığın iş ne onu yazsan

Yorum yap

hatada konuy ait değerlenrime tablolarının vede bilgileri i&#231;ierek (konu başlığı,konu numarası,anket numarası vs vs) gibi bilgilerin bulunmadığını bleirtiyor.Yapacak pek fazla bi olay yok.Sadece en son yaptığın işlemi geri alman geek eğer eklenti kurmuşsan geri al.Bir ihtilamde forumu upgrade yapmadığın i&#231;in bu hatayı alabilirsin dosyalar 354 db ise 353 ise yin aynı hatayı alırsın.D&#252;zeltmenin tek yolu var ama &#246;nce şun ları bir dene;
      1:forumu upgrade yaptıktan sonra bu hatayı almışsan tekrar upgrade yap ve dosya versiyonlarıyla db versiyonlarının aynı olduğundan eminb ol
      2:admincp>>i&#231;eri al bakım>>tabloları tamir optimize kısmından t&#252;m tabloları se&#231;ip onar
      3:en son &#231;are yedeğini geri y&#252;kle

Yorum yap

ACİLSERVİS Nickli Üyeden Alıntı
        1 nolu kullanıcıyı mı sildin ne ettin en son yaptığın iş ne onu yazsan

ben enson eklenti kurdum ama eklenti çalışmayınca eklediğim kodları sildim ve gene bi fark yok böyle göstertiyor templateleri resetledim ama gene aynı hatayı verdi... yani yukarıdaki yazıları gene verdi bana bu hatayı düzeltebileceğim dosyaları verirmisiniz veya bana bu konuda db çökmeden düzelttirebilirmisiniz.... bu arada forumbackup yapmıştım sonra ftp den pc me atmaya çalıştım atmadı hata verdi yollanmıyor fln dedi

Yorum yap

eklenti olarak ben FORUMHOME de Uğraştığım DOsya Adı Pospit_legary le uğraştığımı hatırlıyorum arkadaşlar nolur yardım edin bana

Yorum yap

showtread.php tekrar upload etmeyi dene

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X