• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenELEC 7 (KODI Jarvis) - Unofficial

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

erolaksakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vu pvr adon tüner ayarlarından single tüner sec istediğin kanalı seçer ve değitirirsin (sistem +eklentiler+eklentilerim+pvr istemciler+vu+ enigma2 yapılandırma kanallar kanal değişiminden önce değiştir seçeneğini seç )
    kanalı yüklemesi için gelişmişten : kullanıcı adın varsa şifren yoksa boş koy genelden de vu nun ip adresini yazman yeterli) uzun taramasının sebebi buketler istediğin bukti seç veya cihazadan son tarananları sil
    İşyerindeyim. Akşam denerim ve sonucu yazarım. Teşekkürler.

Yorum yap

vu pvr adon tüner ayarlarından single tüner sec istediğin kanalı seçer ve değitirirsin(veya standby al cihazı) (sistem +eklentiler+eklentilerim+pvr istemciler+vu+ enigma2 yapılandırma kanallar kanal değişiminden önce değiştir seçeneğini seç )
      kanalı yüklemesi için gelişmişten : kullanıcı adın varsa şifren yoksa boş koy genelden de vu nun ip adresini yazman yeterli) uzun taramasının sebebi buketler istediğin bukti seç veya cihazadan son tarananları sil
      Söylediğiniz gibi yapınca kanallar değişmeye başladı. Teşekkür ederim. Yalnız TRT 4K dan görüntü alamadım , üzgünüm. Arabelleğe alıyor diyor ama %0 da bekliyor. 4K gösteren bir cihazdan mesela solo 4K dan denemek lazım.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı
        Söylediğiniz gibi yapınca kanallar değişmeye başladı. Teşekkür ederim. Yalnız TRT 4K dan görüntü alamadım , üzgünüm. Arabelleğe alıyor diyor ama %0 da bekliyor. 4K gösteren bir cihazdan mesela solo 4K dan denemek lazım.
        solo 4k ye gerek yok elinizdeki cihazla izlersiniz. ben izliyorum kodinin sürümü ile alakalı Tv 1080p full hd, uydu vu solo se 2. ama ben android üzerinden kodi jarvisi yükledim sende openelec üzerinde jarvis var ve bahsettiğiniz (ara belleğe alamama) sorunu bende jarvis den önceki sürümlerde karşılaştığım sorundu jarvis te düzeldi. birde dream editle TRT 4K yı tv yayını olarak değiştirrdim (data veya Radyo olmayacak) izlersin ben sorunsuz izliyorum. almanya Arjantin maçı nı devamlı veriyoe denk gelirsen eğer süper görüntüsü var (4k60p çekilmiş maç)

ama yanılmıyorsam sendeki cihaz 4k30p olmasından dolayı görüntü çok hafif ağır çekim gibi, sesde 5 -10 saniye ileride gelecek çünkü s812 cipset cihazdada ben deneme yaptım. (TRT 4k 50p görüntü yayınlıyor bilginize)
        ---bu cihazı nerden aldınız acaba??

Yorum yap

Dreamedit te düzeltmeyi yapacağım , deneyip bilgi veririm akşama. Jarvis te yeni sürüm çıkmış. Onuda denerim.

Cihazı ilk çıktığında WETEK in kendi sitesinden aldım. % 10 indirimim vardı indirimi görünce beklemeye dayanamadım aldım. Biraz beklerseniz DİKEY den alabilirsiniz. Cihaz hız olarak 10 numara. Openelec resmen akıyor. Kumandası bir önceki versiyona göre çok iyi. En önemlisi iyi destek veren bir ekip var arkasında. Bu nedenle çinden alınabilecek ucuz cihazlara göre destek istiyorsan WETEK al. Mach1 usta ve Ozkaradag ustanın emeklerine teşekkürler. İngilizce olarak destek kendi sitesinde var. www.wetekforums.com

Yorum yap

solo 4k ye gerek yok elinizdeki cihazla izlersiniz. ben izliyorum kodinin sürümü ile alakalı Tv 1080p full hd, uydu vu solo se 2. ama ben android üzerinden kodi jarvisi yükledim sende openelec üzerinde jarvis var ve bahsettiğiniz (ara belleğe alamama) sorunu bende jarvis den önceki sürümlerde karşılaştığım sorundu jarvis te düzeldi. birde dream editle TRT 4K yı tv yayını olarak değiştirrdim (data veya Radyo olmayacak) izlersin ben sorunsuz izliyorum. almanya Arjantin maçı nı devamlı veriyoe denk gelirsen eğer süper görüntüsü var (4k60p çekilmiş maç)

ama yanılmıyorsam sendeki cihaz 4k30p olmasından dolayı görüntü çok hafif ağır çekim gibi, sesde 5 -10 saniye ileride gelecek çünkü s812 cipset cihazdada ben deneme yaptım. (TRT 4k 50p görüntü yayınlıyor bilginize)
            ---bu cihazı nerden aldınız acaba??
            Denemem yine başarısız. TRT 4K yı corede OPENELEC te izleyemedim. WETEKPLAY de ses geliyor görüntü yok. OPENELEC te ne görüntü ne ses var. Arabelleğe alıyor diyor ve kalıyor. Rafa kaldırdığım Vu+Duo var ondan yayın almayı denemeyeceğim.
            Android tarafında da denedim ama android tarafı openelec gibi akıcı değil. OPENELEC jarvis daha hızlı ve stabil.

Yorum yap

Bende bir yanlışlık herhalde . Jarviste PVR eklentilerde Vu+ addons u yükleyedim. Oepenelec jarviste çalışan zip dosyası varsa paylaşır mısınız?

Yorum yap

Openelec tarafında denemerim sonuçsuz kaldı. Ama android tarafında kodi jarvis yükledim. Ve TRT4k dan görüntü geldi ve akıcı şekilde.

Yorum yap

eğer openelec te pvr olarak vu+ yoksa dişardan addon u yüklesende uyumsuz diye yüklemiyor. ben daha önceleri denemiştim (demek oluyorki zaten jarvis stabil olmadığından pvr eklenmemiş, çalışmalar devam ediyor sabret demek) addon varda her kanalı izliyip 4k da izliyemiyorson (arabelleğe alma olyayında takılyorsa) sorun sende değil bence henüz openelecde eksiklikler var zaten jarvis beta aşamasında. ben addonu indireceğin yeri ekliyorum.

plexus eklentisini çalıştırabiliyormusun .

sistem+eklentiler+zip dosyasından yükle yi seç ordanda flash belleğini bul (flah belleğe at dosyayı)
                  burdan download zip edebilirsin (zip açmadan olduğu gibi flah belleğe yükle)
                  https://github.com/kodi-pvr/pvr.vuplus

Yorum yap

eğer openelec te pvr olarak vu+ yoksa dişardan addon u yüklesende uyumsuz diye yüklemiyor. ben daha önceleri denemiştim (demek oluyorki zaten jarvis stabil olmadığından pvr eklenmemiş, çalışmalar devam ediyor sabret demek) addon varda her kanalı izliyip 4k da izliyemiyorson (arabelleğe alma olyayında takılyorsa) sorun sende değil bence henüz openelecde eksiklikler var zaten jarvis beta aşamasında. ben addonu indireceğin yeri ekliyorum.

plexus eklentisini çalıştırabiliyormusun .

sistem+eklentiler+zip dosyasından yükle yi seç ordanda flash belleğini bul (flah belleğe at dosyayı)
                    burdan download zip edebilirsin (zip açmadan olduğu gibi flah belleğe yükle)
                    https://github.com/kodi-pvr/pvr.vuplus

Plexus ile yarın uğraşabilirim. Bu aralar çok yoğunum. Çalışip çalışmadığı bilgi veririm.

Openelec in hangi sürümünde denememi istiyorsunuz?

Yorum yap

Sürüm farketmez ben senin tanışman için söyledim canlı yayınları izliyebiliyormusun merak ettim tahminim openelecte çalışmaya bilirde. Androidde çalıştırılabilir.

Yorum yap

Sürüm farketmez ben senin tanışman için söyledim canlı yayınları izliyebiliyormusun merak ettim tahminim openelecte çalışmaya bilirde. Androidde çalıştırılabilir.
                        Plexus u çalıştırdım. Acestream ve ******* linkler hakkında biraz yardım lazım gibi. Özellikle yabancı ( rusça , İngilizce tercihim) film linklerini nasıl bulurum. Maçlara ilgim yoktur.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=67426

Bu da şart gibi dostum.

Sevgiler..

Yorum yap

p2p eklentisini yükle rengi beyaz yazısı yeşil olan
                            https://superrepo.org/kodi/addon/plugin.video.p2psport/
                            superrepoda var eklentinin içinde 1torrent tv var senin için uygun diğerlerinide denersin

Yorum yap

OpenELEC 7 (KODI Jarvis) - Unofficial [New version: 07-01-15]

Msd kart için Code:

https://mega.nz/#!REBn2TJA!oyW0uTYzD...sVjo0LdWI3bpk8

TAR update (güncelleme için) Code:

https://mega.nz/#!cVphyLxB!yfY9xDWQ1...JSkhLeB-BPPUxQ

Change log:

- GUI tearing issue for S8xx
                              - Ethernet issues under OE
                              - Video decoder issues

Soon we will push all related changes to our GitHub account.

Yorum yap

Eline sağlık abi...

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X