• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vBulletin-Turkiye başına gelenler allah yardım etsin

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vBulletin-Turkiye başına gelenler allah yardım etsin

vBulletin-Turkiye Yaklaşık 4 Aydan Beri Sizlere Ücretsiz Olarak Hizmet Vermektedir.Bu Süre İçerisinde Net Olarak Dört Bin Üye Sitemizden Faydalandı.Fakat Son Zamanlarda Bir Araştırma Yaptık ki Türkiye'nin En İyisiyim Diye Geçinenler Bile Konularımızı Çalmışlar.İnsan Gibi Uyardık Adminler Sağolsun Duyarlı Çıktılar Gerekeni Yaptılar.Fakat Moderatorum Diye Geçinenler Sitemize Saldırdılar Hala da Saldırıyorlar.Saldırı Süresinde MakroTurk.Com Yöneticileri Azimle Çalışarak Gelen Saldırıları Düşürdüler Ama Artık Ne Onların Ne de Benim Sabrı&Hali Kaldı.Bu Yüzden Saldırılar Durana Kadar Sizlere Hizmet Veremeyeceğiz.

vBulletin-Turkiye

açsalar daha iyi kapamak fayda değil...

imaj kaybı oluyor bu şekilde..
    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

çekemeyenler ve saldırılar sürekli olur. bu nedenle sağlam bir server bulmakta fayda var.. veya var olan serverde gerekli güvenlik önlemlerinin alınması gerek, eksiksiz olması gerek..

Yorum yap

Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

GoL GoL GoL Fenerbahce GOL !!

mach1 Digital [ FenerbahceLi ' Ler Sohßet Topiğimiz ]

Link Aşağıda

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=4468

Yorum yap

Geçmiş Olsun Kardeş anlamıyorum bu kişileri faydalı olan yerleri neden yıkmak istiyorlar...neyse geçmiş olsun en kısa sürede açılmasi dileğiyle

Yorum yap

geçmiş olsun diycem ama onlarda mutlaka birileriyle uğraşmışlardır kimse kimseye durup dururken sataşmaz

Yorum yap

Türkiye'nin En İyisiyim Diye Geçinenler Bile Konularımızı Çalmışlar.
              Yorumsuz...

Wallahi Ne Diim. Server inizda Ddos VE Flood Koruması Olduktan Sonra Vbulletin gibi Bir Güvenlik Duvarına Saldıramazlar Bile. Hostunuzdaki Güvenlik Onlemlerini Sağlayın..
              Msn Deteği Yok Arkadaşlar. HEr İşimizi Msn Den Yapcaksak Site Niye Var ?

Vbulletin Bölümünde Konu Başlıklarına Dikkat Edelim Ki Bizde size Daha Kolay Yardımcı Olabilelim.

Yorum yap

kimler saldırdı acaba )))))))))))))))))))))) bilen varmı ????????????????
                Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

Link Aşağıda

Yorum yap

FB-DeViL Nickli Üyeden Alıntı
                  kimler saldırdı acaba )))))))))))))))))))))) bilen varmı ????????????????
                  sakın sen olmayasın.. eski sabıkalılardan kimler kaldı.. :cuara:

Yorum yap

açıldı zaten konu kapanabilir..
                    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

Walla Ben Saldırmadım. SAldırsam Zaten DDos Çekmezdim. Atardım bi Shell Basardım indexi
                      Msn Deteği Yok Arkadaşlar. HEr İşimizi Msn Den Yapcaksak Site Niye Var ?

Vbulletin Bölümünde Konu Başlıklarına Dikkat Edelim Ki Bizde size Daha Kolay Yardımcı Olabilelim.

Yorum yap

ayy ayy ayy indexini sevsinler senin

Yorum yap

iyi yapmışlar helal olsun mendes akıllı durana kadar böle olur bu demi devil zuhahah

Yorum yap

oranın kurucularındandım

ama ortağımın 14 yaşındaki bir ufaklık olduğunu duyunca herşey değişti

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
                            sakın sen olmayasın.. eski sabıkalılardan kimler kaldı.. :cuara:

emucu Nickli Üyeden Alıntı
                            açıldı zaten konu kapanabilir..
                            tekrar kapanır orası dayanmaz mantığa bakarmısınız vbulletin destek forumu lisanssız vbulletin kullanıyorlar ama forumlarında vbulletin dağıtımı yasak hem yasa dışı iş yapıyorlar hemde lisanssız vb dağıtımını yasaklıyorlar tam komedi

baksana59 Nickli Üyeden Alıntı
                            iyi yapmışlar helal olsun mendes akıllı durana kadar böle olur bu demi devil zuhahah
                            Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

Link Aşağıda

Yorum yap

1-Vbulletin_turkiye vbulletin dağıtmıyor sadece eklenti ayar sorun
                              2.Hacklerim İndexi Basarım Diyenler Hiç bişi yapamazlar
                              3- Bu Alemde en İyilerini Düşürmye çalışırlar
                              4.Kendi HAcker Sanan Arkadaşlar sözüm size

Bu Siteye basın indexide Görelim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X