• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bugüne Kadar Çıkan En İyi En Kullanışlı En Donmasız Next 2000 HD Yazılım Sizce Hangis

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bugüne Kadar Çıkan En İyi En Kullanışlı En Donmasız Next 2000 HD Yazılım Sizce Hangis

Arkadaşlara bugüne kadar çıkan yazılımları cihazıma yükledim ve denedim:Bunların içinde en iyi en donmasız en kullanışlı olan yazılımın 06/07/2009 yazılımı olduğunu gördüm.NDS de bile farkı fark ediliyor.Sizde bir deneyin fark edeceksiniz....Sizce en kullanışlı yazılım hangisi? Yorumlarınız bekliyorum....
    EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Hiç biri..... tüm çıkan yazılımları denedim hiç birinden tam randıman almadım
    Atlanta Hd Box. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Stab hh120 Motor Ofset 120cm. 16 Uydu 5902 Tv 1265 Radyo .

UYDULAR-DOGU- 42°-39°-36°-28.2°-26.0°-23.0°-19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°
    UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

Arkadaşım senin bu yazından sonra 06/07/2009 Dün akşam baya denedim şimdiki yazılımdan daha iyi olduğu kesin bağlantı kolay kolay kopmuyor ama bu yazılımda malesef kartları göstermiyor.31/08/2009 yazılımını denedim oda gayet güzel çalışıyor.Yeni yazılım çıkınca hemen atlayıruz ustaların eline sağlık mutlaka artıları vardır ama malesef bu eski yazılımlar daha iyi çalışıyor benim için.Yazılımlarla ilgili deneyimlerinizi lütfen yazın.

Yorum yap

gÜZEL BİR KONU AÇMIŞINIZ TEBRİKLER. bENDE BURDAKİ BİLGİLERE GÖRE GÜNCELLEME YAPICAM.

Teşekkürler...

Yorum yap

yazılımlar,aldıgımız serverlere göre degişir.ben bütün verilen yazılımları denedim.bendeki servere göre 20.10.2009 en kullanışlısı.birbaşkasına görede serverine göre başka bir yazılım en iyisidir.kullanıcılar.mutlaka serverine göre test edip en uygun yazılımı kullansınlar.çünkü serverler tek bir yerden verilmiyor.herkes serveri başka kimselerden alıyor.verilen serverin pc,adsl hızı,modemi bile serveri etkiler.bütün next kullanıcılarının cuma günü hayırlara vesile olsun.
          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
          seninde destanını okuyalım ezberden,
          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

Arkadaşlar bende 3 tane server var ve her yazılımda nedense biri iyileşirken diğerlari problem çıkarıyor.Yani her server aynı değilmi farklılık nedeni ne olabilir.

Yorum yap

Tüm yazılımları denedim hepsinde kopmalar oluyor maalesef

Yorum yap

hicbiri demek geliyor içimden ama yinede sonuncusu

Atlanta HD BOX PVR
                Next 2000 HDTV
                Next 2000 CIS Super Plus
                Digitürk Plus
                Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

en son yazılım fena değil ama çok kopma oluyor bir süre normal kanal izliyoruz sonra şifreli kanallara geçtiğimizde ağ bağlatılarına geçmek gerekiyor

Yorum yap

bencede tam yazılım henüz yok

Yorum yap

Bende Next 2000 hd var. Hard diski tanıma ya da tanımama sorunu oluyor. Yazılımlardan randıman alamıyorum. MP3 süper hızlı çalıyor. Parça çabuk bitiyor.

Yorum yap

bunlar genel sorunlar arkadaşım çözümde gelmez artık yeni cihaz çıktı destek ona verilecek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X