• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fotoğraf albümü eklensin mi ?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fotoğraf albümü eklensin mi ?

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28426

Üstteki linkte bazı arkadaşlarımız foruma "fotoğraf albümü" eklenmesi konusunda talepte bulunmuşlar. Konuya ufak bir anket ekliyorum. Bir süre oylamaları takip edelim; gelen önerilere ve oylamalara göre gereğini yaparız.

Böyle bir bölüm açılması durumunda gönderilen fotoğraflar, yetkililer tarafından foruma upload edilebilecektir.

Selamlar..
    85
    Evet, iyi olur.
    85.88%
    73
    Hayır, gerek yok.
    14.12%
    12

Hadi bakalim ,,,,, kolay gelsin .... Peki Bu anket ne zamana kadar surecek , belli bir suresi var mi ? ? yani 1 hafta - 10 gun gibi .....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

10 gün - 2 hafta kadar devam etsin..

Yorum yap

bence eklenmesinde yarar var o yönde zaten oyumuda kullandım.
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

sizler bu konudaki oylarınızı olumlu veya olumsuz olarak kullanın gereken yapılır arkadaşlar...
          Forum Kuralları

Yorum yap

bencede ıyı olur. oyumu evete kullandım...
            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

arkadaşlar bencede iyi olur ama yanlız biliyorsunuz bu tip konular çalışma ve özveri gerektirir inanıyorumki eyer kabul edilirse forum ailesinin bu konuda çalışmalarını esirgemiycekler bende oyumu evet olarak kulanıyorum hepinize kolay gelsin.

Yorum yap

bence hoş olur...oyumu evet yonunde kullanıyorum.

Yorum yap

bende oyumu evete kullandım

Yorum yap

elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. görev verilirse...
                    hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ...

Yorum yap

ayin 18 inden bu gune bayagi da gun gecmis... Ne zaman bitecek bu ?

Sabirsizlikla bekliyorum mayolu fotomu gondermek icin

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Evet süre geçti fakat toplam oylayan kişi sayısı oldukça az; katılım pek olmamış. Bİr süre daha devam etsin, duruma göre düşünürüz..

Yorum yap

Bende Oyumu Evete Kullandım.

Yorum yap

bende oyumu evet olarak kullandım ama şidi baktım ve 9 kişi hayır demiş bence biz evet kullananlar değilde hayır kullanan arkadaşlar bi açıklama yapsalar çok iyi olur acaba hayır demelerindeki sebep nedir öğrenmiş oluruz öyle değilmi
                            saygılar...
                            HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MÜHENDİSİDİR...

Yorum yap

Bu bir oylamadır. Kimsenin açıklama yapmasına gerek yok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X