• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bu foruma üye olduğuma bin pişmanım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu foruma üye olduğuma bin pişmanım

sevgili yönetici arkadaşlar.(yarısı yönetici forumun zaten)ben zafi beyle aynı forumda bulunmak istemiyorum.dengesiz birisi insanların açığıyla uğraşan zatı muhteremle aynı forumda bulunmak istemiyorum.insan bilgili olabilir ama bu onu ukela olmasını gerektirmez.benim bütün mesaj konu vs hepsinin silinmesini istiyorum.ben seviyesiz bir insanım sizin gibi muterem insanların arasında yerim yok.kendiniz çalın kendiniz oynayın.
    HERKEZ BİRGÜN FENERLİ OLACAK AMA 364 GÜN 6 SAAT BEŞİKTAŞLI

foruma girmek istemiyorsan girmezsin.Kendiniz calın kendiniz oynayın da ne demek?
    o yazı zaten senin seviyeni gösteriyor

Yorum yap

kartalım ismi yüce bir isimdir.bu forumda bulunmasını istemiyorum.ben girmek istemiyorum mail adresime zırt pırt mesaj geliyor.o çıktı bu yazılım geldi.maşallah bütün üyeleride yönetici olan başka forum yok.zafinin yanında kartalım olmuyor.silermisin rica etsem benle ilgili çerezleri.KARTALLARIN YANINDA AKBABALAR SUSAR.

Yorum yap

Sen önce kendini gözden geçir, sonra moderatörleri ve forumu eleştir...

Bu sitemin manasını anlayamadım. Seninkisi bir pire için yorgan yakmak gibi anladım. Kim ne yaptı sana, hepimiz gül gibi geçinip gidiyoruz forumda. Yöneticilere gelince onlar bu forumun (forumların) ustaları ve olgun anlayışlı insanlarıdır. Onlar olmasa burada herkes birbirine girer, paylaşım ruhunu bozarak yasal açmazlar yaratırlar...

Sen önce kendini gözden geçir, sonra moderatörleri ve forumu eleştir. Bunu yapamazsan tek başına zil tak oyna...

Ülkemde doğdum, ülkemde öleceğim...

Yorum yap

Proto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu sitemin manasını anlayamadım. Seninkisi bir pire için yorgan yakmak gibi anladım. Kim ne yaptı sana, hepimiz gül gibi geçinip gidiyoruz forumda. Yöneticilere gelince onlar bu forumun (forumların) ustaları ve olgun anlayışlı insanlarıdır. Onlar olmasa burada herkes birbirine girer, paylaşım ruhunu bozarak yasal açmazlar yaratırlar...

Sen önce kendini gözden geçir, sonra moderatörleri ve forumu eleştir. Bunu yapamazsan tek başına zil tak oyna...
          ya sen mevzuyu bilmeden konuşma,benim sitemimi anlayan anladı.forumda ne varki herkez birbirine girsin,turkey foruma bir bak,uydukurduna girbak neler paylaşılıyor gör.forum diye onlara derim.forum nedemek karşılıklı paylaşım demek.sen yalakalık yapacağına dediğim yerlere girde gözün forum görsün.zafisiz de çok güzel işliyor.dediğim forumlar.

Yorum yap

kartalım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sevgili yönetici arkadaşlar.(yarısı yönetici forumun zaten)ben zafi beyle aynı forumda bulunmak istemiyorum.dengesiz birisi insanların açığıyla uğraşan zatı muhteremle aynı forumda bulunmak istemiyorum.insan bilgili olabilir ama bu onu ukela olmasını gerektirmez.benim bütün mesaj konu vs hepsinin silinmesini istiyorum.ben seviyesiz bir insanım sizin gibi muterem insanların arasında yerim yok.kendiniz çalın kendiniz oynayın.
            ne oldu arkadaş... Seni bu kadar kızdıracak ne yapıldı? bu kadar kızmışsın.

Yorum yap

allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ne oldu arkadaş... Seni bu kadar kızdıracak ne yapıldı? bu kadar kızmışsın.
              bir aylık bile değildim beni banladılar.neyimiş ordan burdan bilgi alıyormuşum alıntı olduğunu yazmıyormuşum.çok biliyorya zafi usta.hem seviyesizlikle suçlayıp banlıyorlar.utanmadan mail adresime forumla ilgili haber veriyorlar.o yazılım çıktı.yok bu dosya yeni geldi.ben seviyesizim bana ne gönderiyon ıvır zıvır rahatsız ediyon yanlışmıyım.ben bu foruma mach1 ustanın ününü duydum google aradım öyle buldum.yine karşıma zafi denen dengesiz çıktı bilsem hiç üye olmazdım.şimdi yok edin diyorum beni forumdan herşeyimi silin diyorum toplasan 40 mesajım bile yok kolay olur.dinleyen yok.

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                foruma girmek istemiyorsan girmezsin.Kendiniz calın kendiniz oynayın da ne demek?
                o yazı zaten senin seviyeni gösteriyor
                ya ben kabul ediyorum seviyesizim,zaten böyle deyip banladınız.sil ozaman kardeşim herşeyimi yoket forumdan çokmu zor.siz kendi seviyenizdekilerle zafi gibi dengesizlerle takılın.

Yorum yap

Forumdan memnun değilseniz girmezsiniz olur biter. Konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X