• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Uydularında Günlük Değişimler -Feed Kanallar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zekoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cemtv frekansını verebilirmisiniz arkadaşlar
    12729 h 30000

Yorum yap

• teşekkürler memorist

Yorum yap

• Koy TV yayinda

Turksat 42
        Koy TV yayinda 12729 H 30000 5/6 sifresiz

antenii.de.tl

Yorum yap

• ‘TRT Seba’ (TRT 7) gelecek ay yayına başlayacak. ‘TRT Seba’nın hedef kitlesi ise Türkiye’de yaşayan Arap kökenli vatandaşlarla Ortadoğu ülkeleri olacak. Kanalda, Nusayriler ve Nasranilere yönelik programlar da yer alacak. TRT, Arapça kanalı devreye soktuktan sonra sırada Farsça ve Ermenice var. TRT kaynakları, Farsça yayınların da 2011’de başlamasının planlandığını belirtti. TRT Seba’nın, Kanal 7 eski dış haberler müdürü Sefer Turan’ın koordinatörlüğündeki hazırlıkları tamamlandı. TRT Seba, TRT Şeş gibi 24 saat yayın yapacak. TRT Seba’da haberler, müzik-eğlence, çocuk programları, diziler, filmler ve belgeseller yayınlanacak. Kanalda, Ortadoğu ülkelerinde yaşayanlara ulaşmayı hedefleyen bir yayın politikası izlenecek...

Yorum yap

• Sivas srt tv yakinda tüeksaat yayinda

Frekans: 12562

Sembol: 25000

Polarizasyon: Vertical (V) Dikey

Sivas SRT Televizyonunun Sivas için hayırlara vesile olmasını dileri.

Yorum yap

• trt den egitim kanali geliyor

Ardı ardına yeni kanallar açan TRT,yeni bir kanal daha açıyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın,TRT ile işbirliği yaparak hayata geçirecekleri TRT Eğitim Kanalı'nın 6 Aralık'ta Uydu üzerinden yayına başlayacağını söyledi. Prof. Dr. Aydın,yaptığı açıklamada, TRT ile stratejik işbirliği yaparak hazırlıklarını sürdürdükleri TRT Eğitim Kanalı'nın 6 Aralık 2010 tarihinde yayına başlayacağını belirterek, TRT Eğitim Kanalı, küresel bir kanal olacak. İngiltere'den Çin'e ve Körfezi kapsayacak, Uydu üzerinden Batı ve Doğu Frekanslarını kullanacak. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz, Stüdyo'daki eksiklikleri gideriyoruz. TRT Genel Müdürü ile geçen hafta perşembe günü Üniversitelerarası Kurul'da programın içeriğini ve ayrıntılarını paylaştık. Üniversitemiz ile TRT'nin değerli pelsoneli birlikte kanalın hazırlıklarını sürdürüyorlar.Bu Kanalla Eskişehir, dünyada çok tanınır hale gelecektir dedi. Kanalın içerisinde geçmişte yapıldığı gibi sadece açıköğretim olmayacağını vurgulayan Rektör Aydın, Bu kanalda haber, sanat, kültür, eğlence, yarışma'da olacak. Yani gerçekten 7'den 77'ye her yaş grubuna hitap eden bir eğitim kanalı olacak. Öyle İnanıyoruz ki, bu kanalla dünyada ilk defa bir yükseköğretim kurumu, üniversiteyle bir yayın kuruluşu bir araya geliyor. İkinci bir örneği yok. Madem ki Türk toplumu kitap okumuyor, seyrediyor. Seyrederken kendisini eğitip, bir takım şeyleri verebilmenin yollarını bulmamız gerekiyor. Bu anlamda televizyon çok önemli bir araç, Kanal programları içerisinde açıköğretim sistemiyle ilgili dersler'de olacak. Dünyanın en önde gelen, Nobel ödülü alan öğretim üyelerini, en önemli araştırmacıları, bu kanalda Türk toplumuyla buluşturmayı düşünüyoruz. Bunun içinde canlı yayınlar olacak diye konuştu.

Aydın,AÜ içinde bir üniversite portalı oluşturduğunu'da kaydederek, şunları söyledi. Türkiye'de geçen hafta kurulan 8 Üniversiteyle birlikte üniversite sayısı 156 oldu. Bütün üniversitelerin faaliyetleri bize aktarılacak. Bizde oluşturulacak portaldan,etkinlikleri şuanda döşenen fiber hattan TRT'ye göndereceğiz, oradan'da uydu üzerinden yayına gidecek. Böylelikle üniversitelerin kendi kampüslerinde yaptığı faaliyetler'de kampüsün dışına taşınmış olacak. Ayrıca çeşitli araştırma projeleri ve başarılı öğretim üyeleri ile TÜBİTAK destekli projeler tanıtılacak. Üniversiteleri yarıştırmak istiyoruz. Eğitimi, eğlenceyi bir bütün içinde sürdürmek istiyoruz. TRT Eğitim Kanalı ile ilk kez Anadolu Üniversitesi uyduya çıkmış olacak.

Yorum yap

• sivas,imizi seyredelim beeeeeeeee

Yorum yap

• ne zaman yayına başlıyacak verdiğiniz frekansta test yayını var mı acaba?
                  Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• Kardes ben dün baktim verdigin Frekans,da yayin var ama SRT,yok

Yorum yap

• sivas lı olarak uyduda ikinci kanala kavuşmak güzel sivas ı izlemeye devam..

Yorum yap

• TRT Spor Yayına Başladı

TRT'nin iki yıldır süren değişiminde son halka olan TRT Spor nihayet yayına başladı.
                        TRT 3'ün yerine geçecek olan TRT Spor kanalı. Ziraat Türkiye Kupası, Bank Asya 1. Lig, Bundesliga, Formula 1, 2012 Londra Olimpiyatları, 2014 Dünya Kupası gibi önemli organizasyonların yayın hakkını elinden bulunduran TRT böylece bu yayınları yeni tematik kanalda toplayacak.

Şimdilik TRT 3 ile TRT Spor logoları aynı ekranı paylaşıyor.

Yakın zaman içinde TRT 3 logosunun kalkarak yerini TRT Spor'a bırakması bekleniyor.

İşte TRT Spor (TRT 3)'un frekansı:

11919V 24444 3/4 - Türksat 2A
                        11534V 30000 3/4 - Eutelsat W3A

Yorum yap

• Erol58 Nickli Üyeden Alıntı
                          sivas lı olarak uyduda ikinci kanala kavuşmak güzel sivas ı izlemeye devam..
                          Kardes yayin yokki izleyelim

Yorum yap

• frekansta bır cok test card var, .ama şimdilik srt tv olarak test yayını yok..

Yorum yap

• ABA TV PID değerleri değişti

ABA TV PID değerleri değişti. PID:115/116 (12562 V SR:25000 FEC:5/6 )

Yorum yap

• sivas srt tv su an test yayina baslamis tir

kona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Kardes yayin yokki izleyelim
                                sivas srt tv dün aksam izledim test yayin yapiyor du sivas yöresine ayit sarkillar söylüyorlardi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X