• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil yardım next ye 5000 cı lnbp hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil yardım next ye 5000 cı lnbp hatası

arkadaslar cihazım lnbp hatası veiryor.kablodan dediler kabloyu cıkarıp elektirik fişini takıyorum ekranda kanal numarasını bir kaç dakıka gösterdikten sonra lnbp hatsını yine veriyor.cihazdaki sorun ne olabilir bilenlerden acil yardım lütfen.

bilen yokmu arkadaslar

Yorum yap

B772 Transistrü yanmıstır arkadasım yada lnb kablosunu cıhazdan cıkardıgında aynı hata verıyormu en yakın servis veya uydu cıhazları tamır yapan elektronıkcı arkadaslara gotur yaparlar gecmıs olsun

Yorum yap

saol kardes lnb kablosunu cıkardıgım zamanda veriyor hatayı.ilgine tesekkürler

Yorum yap

b772 transistörünü taktım ama onun 532 tip 42 c yazıyordu orjinalinde simdide sinyal yok demeye başladı ve lnbp hatsını yine veriyor.başka sebebi ne olabilir.uydu tamircilerine götürdüm habire format atıp duruyorlar yapamadılar

Yorum yap

Arkadasım o zaman fazla zarar vermeden en yakın teknik servıse veya istanbul a nextteknik e gonder yaparlar hıc merak etme sorunun cozulur

Yorum yap

teşekkür ederim.

Yorum yap

atarak Nickli Üyeden Alıntı
                b772 transistörünü taktım ama onun 532 tip 42 c yazıyordu orjinalinde simdide sinyal yok demeye başladı ve lnbp hatsını yine veriyor.başka sebebi ne olabilir.uydu tamircilerine götürdüm habire format atıp duruyorlar yapamadılar
                2 tane olur dostum 2 sinide değiştirip deneyin Şayet olmaz ise servise gönderin.........
                Türksat,Hotbirt,Hispasat,EutelsatW3,EutelsatW2
                BlueForce®

Yorum yap

tip 42c transistörü bulup taktım sorun kalmadı.çok teşekkür ederim yardımlarınıza.

Yorum yap

En garantisi next teknik kardeş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X