• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 1.5.2008 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaş 18 yazılımına donunce herşey normal yazıyorum
    yeni yazılım modem seciyorsa bilemem

Yorum yap

ozcanhbs Nickli Üyeden Alıntı
      sadece 1 girdim diğerleri kapalı
      herseyi kapatıyorum modem dahil
      acınca port u goruyor
      port guncelle diyince port kayboluyor
      bidaha yok
      Bu söylediklerinin aynısı bendede oluyor . Sanırım bende 1 önceki yazılıma dönüyorum .. İyi geceler..

Yorum yap

Arkadaşlar ben buldum . Yeni yazılımı atınca kendimize ait olan şifre vs. gibi bilgiler gidiyor. Onlarıda tekrardan güncelleyince server ok. Alan ayarlarındaki tüm bilgileri tekrar gözden geçirin. Mutlu ve Esen Kalın İyi geceler
        Not : Bu arada HD yayınlar yok . *** yayınlar ok. bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır.

Yorum yap

Hd yayınlar açık ersin sadece cyfra yok şu an için kart polonyaya gitti...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Tamamdır. Bende zaten onlardan başkasını seyredemiyorum malum Hotbird ve Turksat ( Merkeziciyiz . )

Tekrar teşekkürler.

Yorum yap

server bilgilerini sıfırdan girdim olmadı

Yorum yap

biraz daha sabır 2-3 yazılım sora herşey kalıp gibi oturmaya başlar
                arkadaşlar emu alt yapı komple değişti kolay şeyler değil hemde
                yeni bir cihaz insan yeni bir eve bile alışana kadar zaman geçiyor
                her yazılımda bir kıyak ekliyor doktor bizde sabredip mevcudun
                keyfini çıkaralım şu yok bu yok dedikçe kafaları dahada karışıyor
                ve selam

Yorum yap

doktor ve mach1 hocam ellerinize sağlık süper bir iyileştirme olmuş ve problemsiz çalışıyor : )

Yorum yap

on beş yıldır uydu işi yapmama rağmen dün bir müşterime
                    2000HD verdim server de verdim evine gidip kurdum
                    ayarları yapana kadar 10 kilo su kaybına uğradım
                    en ufak birşeyde bu kadar zorlanıyoz ondan sora ufak bir bug
                    için kıyametleri koparıyoz var olanı bile kendimden örnek veriyom
                    yapamazken başkalarınada hak vermek lazım
                    bide next in cihazları başka firmaların cihazı gibi yazılım ver geç yapmıyorlar
                    her seferinde üzerine bir eklenti yapılıyor çıktığı gibi sadece yazılım verilse
                    biz next kulanıcıları kıyameti koparırız biz next kulanıcıları farklıyız
                    çünkü nextçiyiz sağolsunlar onlarda esirgemiyor boyna geliştiriyorlar
                    cihazı

Yorum yap

test yazılımını yuklemedım , korkuyorum valla...makınayı 1 ınde aldım... 2000 cıs super plus a gore menu yavas... o yuzden bu test yazılımı atmak ta ıstıyorum ama ...... bekleyım bari ,, mach 1 hocama sevgiler , yazılım burdan gel benı yukle dıyo

Atlanta HD BOX PVR
                      Next 2000 HDTV
                      Next 2000 CIS Super Plus
                      Digitürk Plus
                      Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

3 gündür yeni yazılımı deniyorum.
                        Bağlantı sorunu devam ediyor. Biraz değişik bir şekilde bu yeni yazılımla. Doğrudur, portlar kaybolmuyor artık kolay kolay. Kaybolan ping. Hiçbir neden yokken, kanal filan değiştirmeden, bir film seyrederken, sistemde hiç bir bilgisayar açık değilken, modeme bağlı tek cihaz next iken, pat diye server'dan kopuyor. Daha doğrusu modemden kopuyor. Ping atıyorum, yanıt 0.0.0.0 olarak geliyor. Bunu düzeltmek için defalarca fişten çıkarıp yeniden takmak gerekiyor.
                        Buna karşılık videoguard sistemlerdeki nds sorununda bayağı bir iyileşme var.
                        Ancak bizlerin dört gözle beklediği port sorununa bu yazılımın pek çözüm getirmediğini üzülerek belirtmek zorundayım. Sorun biraz kılık değiştirmiş olarak yine devam ediyor.
                        Aynı sorundan şikayetçi olan diğer arkadaşların da izlenimlerini merakla bekliyorum.
                        Saygılar.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          1)softcam dosyalarına artık server bilgilerini girerek arkadaşınıza sadece softcam dosyası yollayarak server bilgilerini güncelleyebilir,her seferinde server bilgi girişinden kurtulup bol bol test yapabilirsiniz.
                          2)aynı modemden aynı anda bağlanan cihazlarda 2. cihaz bağlantısında görülen sorunlar giderildi,10 servere farklı mac adresleri vererek aynı ana ıp den çakışma olmadan kullanabileceksiniz.
                          3)ilk bağlantılardaki onlarca bölüm modifiye edildi.
                          4)kanal geçişleri ethernet alanında çok daha iyi
                          5)networktan kopmanıza sebep olan sorunlardan 20 si giderildi daha düzenli
                          6)nds ethernet openinglerde freezingler update ..çok daha iyi .
                          7)cryptoworks yasal dt sorunları elden geçti(şu anda sistem şalışmaları var her gün değişik datalar geliyor sorunlarda merak etmeyin düzeltiriz
                          8)artık 2000 cihazınız servere emm datası yollayarak ırdeto kart update edebiliyor(normal kullanıcılar için değil anormaler anlar)
                          9)sadece dolby yayınlanan hd kanallardaki ses sorunu düzeltildi
                          10)yazılım ayırmanız için radyo resmi değişti
                          11)kanal listesindeki uzun kayıt süresi düzeltildi..
                          12)sirius crypto donmalar ok
                          13)ethernet passlar gizleniyor

Yazılım için Doktor'a teşekkürler
                          Arkadaşlar Ethernet passlar neden gizlendi anlamadımm..Çünkü passları kontrol ederken sorun oluyor...Değişiklik var mı diye...
                          EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Yorum yap

sayın mach1 lütfen şu pass leri gizleme işini 2. yazılımda kullanıcı seçimine bırakınız lütfen, kontrol edemiyoruz. teşekkürler

Yorum yap

İyi Günler,

Bende de aynı sorun var. İşin tuhaf tarafı 18/04'e döndüğümde de devam ediyor. Ne yapmamız gerekiyor?
                              Yardımlarınızı rica edebilirmiyim lütfen? Teşekkürler,

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              3 gündür yeni yazılımı deniyorum.
                              Bağlantı sorunu devam ediyor. Biraz değişik bir şekilde bu yeni yazılımla. Doğrudur, portlar kaybolmuyor artık kolay kolay. Kaybolan ping. Hiçbir neden yokken, kanal filan değiştirmeden, bir film seyrederken, sistemde hiç bir bilgisayar açık değilken, modeme bağlı tek cihaz next iken, pat diye server'dan kopuyor. Daha doğrusu modemden kopuyor. Ping atıyorum, yanıt 0.0.0.0 olarak geliyor. Bunu düzeltmek için defalarca fişten çıkarıp yeniden takmak gerekiyor.
                              Buna karşılık videoguard sistemlerdeki nds sorununda bayağı bir iyileşme var.
                              Ancak bizlerin dört gözle beklediği port sorununa bu yazılımın pek çözüm getirmediğini üzülerek belirtmek zorundayım. Sorun biraz kılık değiştirmiş olarak yine devam ediyor.
                              Aynı sorundan şikayetçi olan diğer arkadaşların da izlenimlerini merakla bekliyorum.
                              Saygılar.

Yorum yap

Yazılım için Doktor'a teşekkürler ve forma alan tasarım hocayada teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X