• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

609 c yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 609 c yazılımı

INF609d050606 MO11.00 böyle bir yazılım varmı yabancı siteden buldum hex tabanlı modeli bilinmiyor

mehmetparlatan Nickli Üyeden Alıntı
    INF609c050606 MO11.00 böyle bir yazılım varmı yabancı siteden buldum hex tabanlı modeli bilinmiyor
    Hayır yok Next Plus Inf serisinin en son orginal yazılımı INF609a042406 MO10.00 dur.
    Orginal olmayan yazılımları yuklemeniz receiverda sorun olusturbilir ..

Yorum yap

http://www.newprog.net/ bu sitede bazı cihazların yazılımı next le aynı görünüyor süperplus modelinin yazılımı burda mevcut ben merak ettim sizde bir bakın

Yorum yap

mehmetparlatan Nickli Üyeden Alıntı
        http://www.newprog.net/ bu sitede bazı cihazların yazılımı next le aynı görünüyor süperplus modelinin yazılımı burda mevcut ben merak ettim sizde bir bakın

aynı ise yükleyin görün aynımıymış değilmiymiş :ehehe:

merakınızıda gidermiş olursunuz :ehehe: :alsana:

dunkes:
        www.teknoshare.com

Yorum yap

teknoka bu softcamlar aynı geğilmi hocamın verdiği softcam atınca oluyor başka siteden aldığım olmuyor errr hatası veriyor ama next softcam güncel yazıyor

Yorum yap

Next 2000 ve super plus serileriyle ilgili (Diğer serilerimizde dahil)en güncel yazılımları verdiklerimizin dışında yerlerde ararsanız GELECEĞE değilde GEÇMİŞE gidersiniz.Kolay gelsin........

Yorum yap

o adrese bende baktım

ama cesaret edıp yukleyemedım.ama criptoworks yazılımı var ıcınde orası kesın sanırım burdakıler cekındıklerı ıcın bılgı veremıyor.madem nexte yazılım cıkmıcak yonlendırmeyı de cok gormemek gerek.belkı bu fıkrım sacma gelebılır ama nextın bu ınadı zararla bitecek.eskıden cine5 ıcın endıse enınde sonunda bos oldugu goruldu

Yorum yap

yok ya bende yüklemedim bayt eski yazılımda küçük
                ayrıca riskli ben risk ederdimde uğraşmaya değmez en güzeli hocamızdan verilen yazılımları yüklemek.

Yorum yap

cw

crypt vardır belkı yabancıalrda
                  maksat bız burdan alamıcaksak
                  ole bır seyı neden dısarda aramayalım ama uyan marka ve modelı bılmemız gereklı onuda kımse yazmıyor

Yorum yap

arkadaşlar ben denedim next x serisiyle 609 c yazanı displayda err diye hata veriyor yani olmuyor

Yorum yap

şimdide sitede 609d ler verildi.

Yorum yap

bakıyorum ama olmaz bence

Yorum yap

609 d verilmiş ilginç biz bu işten anlamyıyoz valla

Yorum yap

evet
                            denedim olmuyor kabul etmiyor yazılımı kanal bilgilerini alıp yüklüyor program yazılım atmıyor

Yorum yap

birde yazılımı boot olarak ampulden denedim kabul etmiyor
                              boş iş belli bunu editlemek gerekli bakalım ne olacak yakında yeni yazılımlar çıkar diye düşünüyom
                              mach1 hocamdan güzel haberler bekliyoruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X