• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 2000 CX SUPER Usbden softcam atma Resimli anlatım.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

MAMİ53: hocam 2000 cx super plus için softcam nerden bulabiliriz veya siz bir güzellik yaparmısınız. siz yapmazsanız da kimse yapamaz gibime geliyor saygılarımla

Yorum yap

orhan0661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım aynen sana katılıyorum benim cihazımda ye2000cx süper plus ama benim cihazdada usb girişi yok biz ne yapacağız bizim cihazlarla ilgili bir sorunmu var değiştirecekmiyiz atacakmıyız yada nasıl bir destek alacağız bir açıklama getirirse sevgili üstatlar memnun olacağız..Teşekkürler
      arkadaşım merak etme MACH1 ustamız ona da hazırladı hayırlı olsun bende de aynı cihaz var bende iği diyealdım ama tabi hiç bir karşılık beklemedim ama mach1 usta hazırlamış yazılımı şimdi de o yazılımı deyerlendiricem sağa olsun KARŞILIKSIZ OLAN BİR ŞEY VAR DEYERLENDİRMEK LAZIM YANİ BEDAVA NEXT İN HEDİYESİ VE MACH 1 İN İĞİ GECELER
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

usb portuna en fazla kac megabayt taşınabilir disk bağlayabiliriz.bende 2.0gb var.cok gec acılıyor ve key dosyasını,resimleri,mp3 dosyalarını görmüyor.

Yorum yap

arkadaşım eline sağlık güzel açıklamışsın.

Yorum yap

umarım banada gelir sabah attım ama
            IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

selam arkadaşlar...
              ben bu işlerde çok yeniyim...
              next ye2000cx cis plus
              uydu cihazı aldım,USB.den güncelleme yapacağım yukarıda resimler ile açıklama yapılmış fakat o progranları nereden indireceğim....
              USB.den ne gibi prg.yüklenebiliyor,cihaza resim yükleyebiliyormuyuz bu konuda aydınlatırsanız sevinirim...

Yorum yap

selam arkadaslar bendede aynı cihaz var fakat nasıl oluyorda bende usb gırısı göremiyorum

Yorum yap

benim cihaz usb li 200cx sp bu softcam i yüükledikten sonra ne yapmamız gerekiyo lütfen cvp?
                  yani makinayı açtik?
                  1-modul devreye mi sokulacak?
                  2-mesale baby tv izlemek isiyoruz frekansı da varmı bu sofcam de?
                  bu şekilde adımm adım yeni bir makinaya yapılması gereknleri yazarsanız sevinirim

Yorum yap

eline sağlık

Yorum yap

lynch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Selam Arkadaşlar. 2000 CX Super Plus Usb lı cıhaz USBden Softcam atma Resimli Anlatım.

İlk Başta Flas Diskınize Fat32 Olarak bicimlendiryorsunuz.

Ondan sonra Guncel Softcam dosyasını Flas Dıskımıze yoluyoruz

Flas Dıskmizi cıhazımıza takıyoruz. ve cıhazımı fişe takıyoruz. menüden modul kısmına gelip.

Kumadadan OK yapıyorsunuz

Disknizde bulunan softcam dosyasına gelip ustune gelıp ok tuşuna basıp.

Key :softcam dosyasını seciyoruz. ok sectıkten sonra ekranda cas anahtarını yuklemek ıstermısınız ıbaresını gorup evet secıyoruz.

cıhazının başarılı şekilde yuklemiştir. cıhazını. acılıp kapanacaktır. boylelıkle guncel softcam dosyasını yuklemıs durumdasınız.

iyi sehirler.

selam arkadaşlar.bende next 2000 cx super plas var elimdeki 512 mb keysmart flahş belleği tanımıyor yani cihac belleği görmüyor .bu konuda bilgisi olan varmı acaba,yardımcı olurmusunuz
                      selamlar

Yorum yap

selam bilgilerin için teşekkürler.fakat benim bir sorunum var bende next 2000 cx super plus var elimdeki 512 mb keysmart flahş belleği tanımıyor yani cihac belleği görmüyor .bu konuda bilgisi olan varmı acaba,yardımcı olurmusunuz
                        selamlar

Yorum yap

Bildiğim kadarı ile her USB markası tanınmıyor. Kingston marka flash ların tanındığını biliyorum mesala. Bir de Fat32 olarak biçimlendirmediysen ondan da olabilir.

Yorum yap

usebeden resim. radyo arkafon. kanallistesi. atılabiliyormu arkadaşlar.

Yorum yap

Her türlü datayı atabilirsin. Yazılım, Softcam, Resim,

Yorum yap

merhaba bu gün bir SanDisk 2.0 gb aldım yeni yazılım 17.01 07 var. fakat iki defa biçimledirmeme ramen cihaza sofcam atamadım yoksa- 2.0 gbit .desteklemiyomu acaba ne yapmam gerekiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X