• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım edermisiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım edermisiniz

arkadaşlar laptoptan uyduya yukleme yapmak için usb to 2.0 rs232 cable aldım ama kuramadım hiçbirşey yapmadım kurmasını kulanmasını bilen arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşrkürler

dolunay34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar laptoptan uyduya yukleme yapmak için usb to 2.0 rs232 cable aldım ama kuramadım hiçbirşey yapmadım kurmasını kulanmasını bilen arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşrkürler
    dostum önce kablo ile birlikte olan kutunun içindeki kurulum cd sini kuracaksınız
    daha sonra aygıt yöneticisine girip o kısımdaki baglantı noktaları kısmında com
    lpt yazan kısımda senin kablonun com1 veya com 2 yapmalısınki kabloyu iyi
    tanısın bunun içinde önce kabloyu usb ye tak sonrada diğer comları sil
    eger com 1 veya com 2 de görünüyorsa sorun yok çalışır.loader olarakta
    süper loader 108 veya 109 u kullanabilirsin...kolay gelsin

Yorum yap

yüklemeyi süper loader 109 ile yapın süper loader 108 sorun çıkara biliyor

süper loader 109
      Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

speed marka usb aldım içinde setupbını bulamıyorum ve com1 yok com9 dan başlıyor daha fazla yardım lütfen

Yorum yap

speed marka usb aldım içinde setupbını bulamıyorum ve com1 yok com9 dan başlıyor daha fazla yardım lütfen
          kabloyu bağladığında otomatik olarak tanır setup arama sadece cd tak ve otomatik yüklllemeyi seç sonra bilgisayarım sağ tuş özellikler donanım aygıt yöneticisi bağllantı noktalarını kontrol et com 1 veya 2 görünmüyorsa üzerine çift tıkla aç bağlantı noktaları gelişmiş seç bağlantı nok ayarını 1 yap tamam de 1.09 kullan

Yorum yap

eğer olmazsa cd aç rs232 yazan bir klasör ollmalı onu aç ve xp olanı kur kolay gelsin. ben kullanıyorum sorun olursa yardım etmeye çalışırız

Yorum yap

yusufkarabacak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kabloyu bağladığında otomatik olarak tanır setup arama sadece cd tak ve otomatik yüklllemeyi seç sonra bilgisayarım sağ tuş özellikler donanım aygıt yöneticisi bağllantı noktalarını kontrol et com 1 veya 2 görünmüyorsa üzerine çift tıkla aç bağlantı noktaları gelişmiş seç bağlantı nok ayarını 1 yap tamam de 1.09 kullan
              arkadaşım yardım için sağol com 1i ayarladım ama kabloyu çalıştıramadım otomatik yüklemeyi nerden seçecem

Yorum yap

arkadaşım yardım için sağol com 1i ayarladım ama kabloyu çalıştıramadım otomatik yüklemeyi nerden seçecem
                yusufkarabacak6 arkadaşın dediği gibi cd yi tak kendi otamatik yüklemeye geçecektir. Eğer olmazsa cd aç rs232 yazan klasör olmalı onu aç ve xp olanı kur kolay gelsin.
                Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X