• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Deneme Amaçlı server arıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Deneme Amaçlı server arıyorum

Ustalar deneme amaçlı server arıyorum beğenirssem abone olacağım daha önce ücretli üye olduğum server sürekli donma yapıyordu .donma olmayan server bulmak amacıyla böyle yola baş vurdum.cihazım next 9000 ultra.
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

ustalar lütfen yardım
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

En kolayi mach1 e pm atip bilgileri almak ve bir ay parasi ödeyip denemek.Deneme sonunda begenilirse devam etmek,begenilmezse server uyeligini sona erdirmek.Kalitesi olmayan server uyeligi iyi bir deneme olmayabilir.

Yorum yap

Deneme server hk.

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        En kolayi mach1 e pm atip bilgileri almak ve bir ay parasi ödeyip denemek.Deneme sonunda begenilirse devam etmek,begenilmezse server uyeligini sona erdirmek.Kalitesi olmayan server uyeligi iyi bir deneme olmayabilir.

Arkadaşım bende sizin gibi düşündüm mach 1 hocadan bir aylık server aldım next 9000 ultra cihazıma newcamd 2 ye kaydettim görüntü yok mach 1 hocada yok defalarca özel mesaj atmayı denedim hep hata kodu veriyor cevap vermiyor msj da gitmiyor.11 gün oldu lütfen hiç ulaşamadım baştan sordum cihazım next 9000 ultraya server uyuyormu diye serverin adından başka hiç bir yardım alamadım duyuyorsa lütfen msj geçsin aklıma kötü düşünce getirmek istemiyorum çünkü dürüstlüğünden şüphe duymak istemiyorum.... herhalde ne demek istediğimi anlamışsınızdır........
        obg

Yorum yap

internette dolaş bence bulursun deneme amaçlı..

Yorum yap

obg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşım bende sizin gibi düşündüm mach 1 hocadan bir aylık server aldım next 9000 ultra cihazıma newcamd 2 ye kaydettim görüntü yok mach 1 hocada yok defalarca özel mesaj atmayı denedim hep hata kodu veriyor cevap vermiyor msj da gitmiyor.11 gün oldu lütfen hiç ulaşamadım baştan sordum cihazım next 9000 ultraya server uyuyormu diye serverin adından başka hiç bir yardım alamadım duyuyorsa lütfen msj geçsin aklıma kötü düşünce getirmek istemiyorum çünkü dürüstlüğünden şüphe duymak istemiyorum.... herhalde ne demek istediğimi anlamışsınızdır........
            obg
            dostum herhalde tarayıcında bir hata var senin yoksa mach1 hocaya ulaşamaman imkansız hemen hemen her gün foruma bakıyorum kim ne yazmışsa cevaplamış mach1 örnek http://www.mach1digital.com/mach1for...=42994&page=11
            ve sorununu buraya yazdınmı http://www.mach1digital.com/mach1for...=38901&page=99

Yorum yap

obg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              obg
              Merak etmeyin bugüne kadar kimse hak kaybına uğramamıştır. İzleyemediğiniz günler de ilave edilerek, gönderilir server bilgileriniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X