• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merhaba Arkadaşlar lütfen bir açıklama.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhaba Arkadaşlar lütfen bir açıklama.....

Selam arkadaşlar , ben amatör bir arkadaşınızım.Bilen,paylaşanve yönlendiren arkadaş ve hocalarımız sayesinde kendi cihazım olan next ye-2000 xcı plusa yazılım ve softcam keyleri yüklemeyi manuel key girişini öğrendik.Çok teşekkürler ...
    Ben şimdi neden polsatları seyredemediğimizi merak ediyorum o kadar key değişiyor çözüm bulunmadımı yoksa ben mi bir şeyi kaçırdım bilemiyorum.
    Eğer bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

Selam blackhawk dostum;
    Polsat kanalları veya paketi henüz açılamayan bir şifreleme sistemi olan Nagravision2 sistemine geçtiler. Bugüne kadar bizim izleyebildiklerimiz Nagravision1'di. Aylayacağın üzere bir üst kata çıktılar. Bu kanallar şimdilik herhangi bir cihaz yada modülle izlenemiyor.
    saygılar

Yorum yap

mevcut public olan şifreleme sistemi nagravision 1 di izleniyordu.daha sonra nagravision 2 şifrele sistemine geçiş yaptılar ve şu anda bu şifrele türü public degil.hiçbir emu yada kartla yasal abonelik dışında izlenemiyor.

SAYGILAR

Yorum yap

polsatları 2 sene unutun..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X