• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar 5000 HD CX plus cccam ayarları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar 5000 HD CX plus cccam ayarları

NextStar 5000 HD CX plus'larda cccam server ayarları nereden, nasıl yapılıyor ve nasıl aktif ediliyor? Bir bilen anlatabilir mi acaba ? Şimdiden teşekkürler.

Next 5000 HD CX Plus Da menü+ 8888 tuşladığında emu açılıyor , menü 7777 tuşladığında Free Server Açılıyor IKS seç...

Yorum yap

IKS tamamdır onu açıyorum zaten, ama şöyle bir araştırma yaptım bu cihazın cccam serveri desteklediği belirtiliyor, hatta usbden cccam.cfg dosyası hazırlayıp yüklemeyi de başardım, ama nasıl aktif ediliyor onu bulamadım.

Yorum yap

xfera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        IKS tamamdır onu açıyorum zaten, ama şöyle bir araştırma yaptım bu cihazın cccam serveri desteklediği belirtiliyor, hatta usbden cccam.cfg dosyası hazırlayıp yüklemeyi de başardım, ama nasıl aktif ediliyor onu bulamadım.
        Hocam bir sonuç elde ettiniz mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X